POSELSTVÍ SHORA II

04.03.2021

Máme další zprávy a jsou zcela zásadní. Tedy pro teď, nic nekončí, naopak. Jsme ve víru zajímavého dění.

Přešli jsme do vyšších vibrací, rozkoukáváme se ve zcela novém světě. Obklopuje nás zářivé světlo, které později splyne s naší aurou, ale nyní je jasně viditelné (vypadáme jak malá zářivá sluníčka). Máme ho všichni, bez rozdílu. Vesmír nevybírá, komu nadělit a komu ne. Zároveň nás ale nechává, abychom s ním také nějak naložili. Tedy s energií, která je všude kolem. Bude ještě trochu intenzivnit. To může probíhat zhruba do konce roku.

Na otázku, jak jít nejlépe naproti růstu, který může hodně pomoci, přišla i jasná odpověď. Je důležité, zbavit se strachu. Ten nás světla nezbaví, ale pokud ho neodstraníme, nebudeme s ním stále pracovat, bude umocněn. V této době je proto naprosto devastační, může nás rychle zničit (důvod, toho, co se nyní děje). Průvodci nám pomohou, jsou nachystaní s námi velmi intenzivně pracovat.

Tento jasný a hlasitý vzkaz ale není jen pro ty, co se bojí o svůj život. Je také pro ty, kteří se obávají, že díky nemoci přijdou o svobodu, budou zotročeni. Nehrozí totiž ani jedno, když dáme volný průchod růstu toho, co máme kolem těla. Na konci celého procesu je skoro ráj.

Zkuste, co nejméně sledovat dění, stále se soustřeďte na sebe, na svou intuici. Ta je nyní umocněná, jako všechno, co prožíváme. Soustřeďte se na své vlastní dění. Pokud se vložíte do role oběti v jakémkoli slova smyslu, budete se složitě vracet zpět k sobě.

Vibrace, světlo, které kolem sebe máme má totiž ještě další velevýhodu. Umí uzdravit, dokáže doslova zázraky. Stačí se na to všechno jen naladit a využít té síly. Byla jsem ujištěna, že takto nemůžeme onemocnět, pokud si toto tedy nenaplánujete. Také, že nás nikdo už nemůže zotročit.

Tohle sdělení má naprostou logiku. V tak vysokých vibracích nelze zlo uplatňovat (pozor, všechno to špatné se také bude velmi rychle vracet, všem). Pokud ano, bude přebito. Dokonce i poměrně rychle. Nelze nám ani poškodit tělo, pokud to sami nedovolíme právě díky strachu. Určitě v tom cítíte tu jasnou symboliku dnešních dní, kdy se apeluje například na očkování. Pokud tedy zkrotíte svůj strach a ještě aktivujete i svého průvodce, anděla, jste pod neprodyšnou ochranou úplně před vším. Smrti se nevyhneme, nikdo z nás. Ale budeme mít tento proces zcela pod kontrolou, vše půjde ruku v ruce s karmou a jejími cíly a našimi úkoly.

JAK PRACOVAT SE SVĚTLEM

Zaměříme se právě na těla. Se strachem vám pomohou průvodci. Cvičení je jednoduché, je dobré ho opakovat co nejčastěji. Nejlépe každý den.

Najděte si klidné místo, můžete zvolit i vhodnou relaxační hudbu, zapalte si libovolnou svíčku, úplně nejlepší je ale žlutá, nebo rovnou zlatá, zapalte si vonnou tyčinku. Vytvořte si alespoň pro začátek hezké prostředí. Pravidelným tréninkem dosáhnete toho, že později se takhle můžete uvolnit a soustředit na světlo prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Zavřete oči a dýchejte, pravidelně, do břicha. Dýchání by mělo být hluboké a rytmické. Až se dokonale uvolníte, představte si světelný obal, který kolem sebe máte. Nechte ho chvíli zářit. Pak se zaměřte na orgán, nebo část těla, kterou hodláte podpořit, nebo uzdravit. Nasměrujte paprsky na vybrané místo, nechte působit. Můžete ho nasměrovat do celého těla, jen ho zregenerovat. Vydržte tak dlouho, jak to půjde. Vše je nejen o soustředění, ale také o místu, které léčíte. Mohou se objevit bolesti. Sice brzy zmizí, ale nic z počátku nepřehánějte. Po skončení se vydýchejte a nechte vše doznít v klidu.

Můžete takto nemocné místo najít, pokud si nejste jisti. Pokud směrujete světlo do celého těla, odhalí brzy problém, sem se pak zaměřte.

Můžete tedy nejen podpořit nemocné tělo, ale také mysl. Pamatujte, lékaři jsou sice důležití, ale jen v případě, že není zbytí. Nezatěžujte sebe ani je jen obyčejným strachem.