PLUTO VE VODNÁŘI

21.01.2024

Dne 22.1.2024 nastává konstelace, kterou mnozí netrpělivě očekávají, jiní se jí děsí. Pluto, planeta změn a revoluce je podpořena znamením Vodnáře, které chce vše nové. Hodlá se zdržet na dvacet let.

Když zde byla naposledy, na planetě probíhaly změny nevídané, především v Evropě. Máme ji tu znovu, tentokrát ještě podpořenou zcela novým paradigmatem – věkem Vodnáře. Duše si vybraly dobu, která zde nebyla po mnoho tisíc let.

Co se dá skutečně očekávat, nikdo netuší. Je ale naznačováno nejen konstelací, také věkem, ve kterém jsme poměrně krátce. Jeho energii dávno cítíme všichni. Ve zlatém věku jsme přivítáni a pozváni dál.

Ti, co na změny stále ještě připraveni nejsou, měli by přijmout fakt, že jim utéct nejde. Ti, co připraveni jsou, mají jistou výhodu. Ti, co o ní sice vědí, ale zároveň proti ní tvrdě bojují, budou konečně poraženi. Tato revoluce není řízena žádným člověkem, nemůže být tedy ani lidskou silou poražena.

Je čas se vyladit a jít. Sice do úplného neznáma, které je ale podpořeno mohutným světlem. Odežene všechno, co je proti němu a možná to dokonce spálí na uhel. Člověka dobrého, ukotveného v lásce naopak povede. Nedopustí strach a nedopustí, aby se mu dařilo zle.

Je tedy asi úplně jasné, na co se připravit. Jestli známe lásku, empatii a pokoru, nemáme se vůbec čeho bát. Je to deviza, energie, která je jako jediná přípustná. Nemusíme se ohlížet za sebe a čekat na potrestání kohokoli. Nejsme tím, kdo cokoli určuje, jsme tím, kdo bude jen tvořit.

Máme před sebou zajímavý rok. Je prvním v těchto změnách a naprosto nepředvídatelným. Je potřeba počítat s tím, že odpůrci se jednoduše budou bránit sice zbytečně, ale až do toho posledního z posledních. Nechme jim jejich snahy, protože bojovat s nimi je už zdržování. Stačí ukázat, klidně jasně, že nesouzníme a nic z toho, co chtějí oni, nechceme.

Vyhrožují sice válkami a dalšími nemocemi, restrikcemi a umlčováním. Strach z toho už ale moc nešíří. Málokdo je navíc poslouchá. Přímo do očí jim bude svítit to mohutné světlo, jejich snahy tak budou zastaveny v samotném zrodu.

Měli bychom tento den přivítat. S radostí, s láskou v srdci, s pokorou. Připravit se pomalu na skutečné dobrodružství. Poprvé v našich životech se odehrává něco, co neumí nikdo pojmenovat. To něco je ale zalité sluncem a tím nejlepším, co znají především duše a čím žijí naše srdce.

PŘIVÍTÁNÍ NOVÝCH ČASŮ

V přírodě máme jistotu, že jsme současným energiím nejblíže. Příroda dávno převzala nové impulzy a je s nimi v naprostém souladu. Žije v nových vibracích a vysílá je zpět do prostoru.

Obejměte si jakýkoli zdravý strom. Poděkujte mu, poděkujte přírodě jako takové, co pro nás dělá. Poděkujte prostoru, Slunci a Zdroji. Pak pošeptejte stromu svůj záměr. Pokud bude v souladu s novými časy a podpořen dobrými úmysly, možná zažijete to, čemu se říká zázrak. Jestli žádný záměr nemáte, požádejte jen o vedení.

Doma si pak zapalte svíci, nejlépe bílou a poděkujte za možnost být u zrodu nových časů.

Dáme tak najevo svou připravenost. Ukážeme pokoru a naši energii a záměr, se kterým přicházíme. Očekávat tak můžeme zpětnou vazbu, která bude umocněná. Ve všech směrech.

S láskou Naďa