Peníze a prosperita

06.01.2020

Prosperita a peníze

Kdo by nechtěl peníze? Kdo by se nechtěl mít dobře? Určitě úplně každý. Ovšem ti, co pochopili význam peněz, toho jak peníze přicházejí a odcházejí, jaký plní v našich životech účel, netouží přímo po nich.

Nelze si totiž přát prostě jen peníze. Mají svoji cestu, jak se k lidem dostávají a jako takovou ji musí nalézt i energie, které nám peníze obstarávají. Je nutné na to pamatovat, protože pokud budeme chtít jen hmotné statky, vesmír se postará o tu nejsnadnější cestu. Může to být tedy formou dědictví, například po velmi blízkých lidech, může to být formou pojistky po partnerovi nebo dětech, nebo třeba formou odškodného za úraz a trvalé následky. Buďte vždy velmi opatrní, pokud si přejete mít více peněz.

Popřemýšlejte o cestě, jak chcete peníze získat. Pamatujte na to, že peníze znamenají obrovskou energii, která nás může i velmi snadno převálcovat. Musí se "točit," právě proto, že jsou energeticky tak silné, nesmí nikde ležet. Pak je výsledek nárůstu hmotných statků tak pomalý, že to nestojí za to.

Je tedy dobré se zamyslet právě nad vyděláváním peněz, nad tím, jak získávat průběžně a jak nepropadnout jejich síle. Není to jednoduché. Je to ale jen a jen o pochopení toho, co vlastně peníze obnášejí a jak nám mohou sloužit, ne ovládat.

Máme tedy pár jednoduchých rituálů, které obnášejí nárůst prosperity.

MINCE Z MĚSÍCE

Tento rituál se provádí za úplňku, protože využívá právě jeho sílu. Připravte si sklenici s víčkem, třeba od přesnídávky. Neslazenou minerálku a drobné mince. Večer, když slunce zapadne, nalejte do skleničky minerálku, naházejte do ní mince a uzavřete.

Když je měsíc v plné síle na obloze a září, vezměte připravenou sklenici, vložte si ji do levé ruky a třestě sklenicí směrem k měsíci a zapalte zelenou svíci. Vizualizujte ( představujte ) si, jak k vám peníze přicházejí, jak se kolem vás točí, jak vás síla měsíce nabije tou správnou energií a nápady pro jejich získávání. Po skončení poděkujte a pokloňte se této mocné planetě. Pak sklenici uschovejte, nejlépe v zeleném plátně. Svíci nechte buď na bezpečném místě dohořet, nebo ji zhaste - nesfoukávat, k dalšímu rituálu už nepoužívejte.

MOŘSKÉ MUŠLE

K rituálu je potřeba hrst malých mořských mušliček. Pokud jste si zatím žádné neměli možnost dovézt jako suvenýr z dovolené, dají se i zakoupit. Dále oválnou hlubší nádobu ( může být i pekáček ), nejlépe ale ze skla a pokud máte možnost, i velkou mušli, není ale nezbytná. Celý rituál jen umocňuje.

Počkejte si na den, kdy na nebi svítí slunce, aniž by ho překrývaly mraky. V pravé poledne, kdy slunce svítí silně, vezměte nádobu, nalijte do ní vodu ( nemusí být plná ) a vložte do ní mušličky. Pokud máte i velkou mušli, přiložte si ji otvorem k levému uchu.

Pak pomalu prsty levé ruky míchejte mušličky ve vodě a vizualizujte, jak k vám peníze přicházejí. Přestavte si, jak je nádoba větší a větší, až jste zcela obklopeni vodou. Stále míchejte mušličky. Tak, jak se nádoba zvětšuje, zvětšuje se i vaše prosperita. Budete mít potom spoustu možností a nápadů, jak peníze vydělat.

Mušličky pak všechny vyjměte a vložte do nějaké nádoby, může být i ozdobná, například malý proutěný košíček, nechte oschnout na slunci a pak uložte na viditelné místo. Takto uložené mušličky budou zároveň i sloužit jako skvělá dekorace.