OMLUVA JAKO DAR

25.03.2020

Vzhledem k tomu, jak jsou všechny události v posledních dvou dnech nastaveny, rozhodla jsem se pro ještě jeden dárek. Abych to vysvětlila. Včera bylo novoluní, pro mě je tento den nejmagičtější v měsíci, dokonce více než úplněk. Měsíc je ten den schovaný, ale nejlépe naslouchá. Jeho vliv je obrovský, miluje tuto planetu, nás tím spíše. Bez něj bychom nemohli fungovat, nemohla by fungovat Země jako taková. A právě v den novoluní je nám nejblíže a my jemu. Dnes vyšla zcela jasná karta, která ukazuje, že Vesmír nás neopustil. Tak mimochodem nefunguje ani on. Jsme jeho součást, jeho děti, které jen vychovává. Ale vždy pro nás chce to nejlepší, byť máme jiný úhel pohledu.

Prostě a jasně, nyní promlouvá tak hlasitě, že jen úplně hluchý neslyší. Nebo ten, který je příliš zaslepený strachem. Ale hovoří a jeho vzkazy nemohou být zřetelnější. Chce po nás jediné, abychom ho vnímali stejně i my.

Naučím vás mu rozumět, přijmout jeho ruku, abyste se mohli nechat vést k těm nejlepším možným zítřkům. Pokud ho totiž jednou za ruku chytíme, jde, vede vás. Dál neklade překážky, nemusí nás složitě učit, nemusí se tolik snažit nás vychovávat. Chce jen vědět, že ho neodmítáme.

Zaujměte základní meditační polohu. Tedy si sedněte nejlépe na židli, trup a nohy jsou v pravém úhlu. Narovnejte páteř, chodidla jsou na zemi, dlaně položte na stehna. Zavřete oči, pravidelně dýchejte. Až bude váš dech klidný a pravidelný, začněte vizualizovat (představovat si). Díváte se na nebe, sledujete vše, co se nad vámi děje, je jedno, zda vidíte noční či denní oblohu. Nyní si vyberte bod, může jím být cokoli. Třeba mráček, slunce, hvězdu, cokoli, co na nebe běžně patří. Na tento bod se plně soustřeďte.

Představte si, jak vás tento bod doslova vcucne a vy se stáváte celého toho prostoru součástí. Tato vize může hodně silná, pokud jste senzitivnější, ale není důvod k obavám, naopak, zkuste si ji užít. On vás ten obrovský prostor zase pustí, až budete chtít. Nyní se omluvte sobě samému za vše, co jste si kdy způsobili. Slibte si, že si již nikdy nenecháte ublížit, že nedopustíte, abyste jakékoli ublížení přijali. Slibte si krásné myšlenky a lásku. Omluvte se ostatním za vše, co jste vědomě či nevědomě způsobili. Slibte, že se budete snažit neubližovat, že budete laskaví a milí. Omluvte se přírodě, celé Zemi za to, co jste ji vědomě či nevědomě způsobili a slibte, že k ní budete nyní už jen vnímaví a hodní. Nyní požádejte o podporu a obětí. Sepněte ruce a mírně se pokloňte, poděkujte. Nechte zážitek v klidu a tichu doznít.

Toto meditační cvičení bývá velmi silné. Je to ale ten nejlepší a nejrychlejší způsob, jak se spojit s tím, k čemu stejně neodmyslitelně patříme. Silné jsou ovšem i jeho dopady. Dobře si všímejte všeho, co bude následovat. Mohu ujistit, že budete nejen velmi mile překvapeni, ale dost možná poznáte to, čemu říkáme zázrak.

https://www.facebook.com/Prijeti/?modal=admin_todo_tour