NOVÝ ZAČÁTEK

13.12.2022

Blížíme se k Vánocům, ale skutečné oslavy se odehrávaly na zimní Slunovrat. Keltové očekávali návrat Slunce, těšili se na nové začátky, počítali dny, kdy budou moci naplno vplout do dalšího plodného roku. Slunce mělo v těchto dnech zvláštní význam, jeho znovupříchod byl tím, na co se těšili asi nejvíce. Přinášelo hojnost, radost, krásnou rozkvetlou a plodící přírodu, nový život.

Současný Slunovrat je důležitý o mnoho více. Uzavírá mnoha tisíciletý cyklus a startuje zcela nový. Připravováni jsme byli dlouho, nyní se bude dít jen to, na co jsme čekali. V tento den se ocitneme nejen v novém roce, ale v úplně jiných časech. Z počátku sice viditelnými jen pro některé, ale jasně danými pro úplně všechny.

12.12.2022 se otevřela poslední brána mimořádného procesu a 21.12.2022 se uzavře. Dílo bude dokonáno. Další datum, které pro nás mnoho znamená je 23.02.2023, to ukáže nový věk. Nyní je ale důležité to, co je přímo před námi.

Lidé jsou tím, na které se trpělivě čekalo. Příroda nasává nové prostředí již plnými doušky, rostliny září auru na míle daleko, zvířata již navštěvují paralelní světy, voda dostala zcela jiný rozměr. Na řadě je lidstvo. Výběr, co chceme žít, již proběhl, ptát se, zda souhlasíme s novým prostředím, nikdo už nebude.

Mimořádné procesy prošly našimi těly i myslí. Mnoho z nás se těmto procesům více či méně otevřelo. Jsme ale všichni bez rozdílu v úplně posledních přípravách na to, co již vše kolem nás má. Naše DNA důležitým proměnami prošla, nyní bude dále šperkována a zdokonalována. Planeta je jednoduše připravena na nové bytosti se zcela jiným přijímáním bytí svého i okolního.

Jsme součástí naprosto mimořádného času, vidíme to na všudypřítomném dění. Nové časy si přát už nemusíme, jsou přímo před námi. Prostor se nám pomalu otevíral, abychom pochopili. Ukazoval cestu, abychom po ní mohli jít. Jasně nám říkal, že nejsme těmi, kdo může to všechno řídit, už vůbec ne do toho zasahovat. Naším úkolem bylo a je jen, s pokorou a láskou vše přijmout a poděkovat za možnost se účastnit. Nic víc.

Nemáme se vůbec čeho bát. Planeta život ctí, všechen život. I proto nám dala tolik času. Jsme její děti, které bezmezně miluje. Je sebejistou a láskyplnou bohyní, která nás s láskou obejme, ale zároveň upozorní, že má své hranice. Je připravena se rozdat na všech úrovních, chce jen, abychom brali rozumně a láskyplně. Protože jen tak nemůže docházet k nevratným ztrátám.

Přechod posledními dveřmi, na jejichž prahu jsme, užívejme tiše a s tou největší možnou pokorou. Až se za námi dveře zavřou, spatříme zářící místo a jeho otevřenou náruč. V naprostém tichu, pokoře a meditacích můžeme navázat první kontakty s těmi, kteří na nás čekají. Buďme hlavně trpěliví. Vše má svůj čas, protože až překročíme práh, bude potřeba se v novém prostoru zorientovat. Čím budeme trpělivější, tím rychleji skutečně uvidíme.

Dnešní noc na 14.12. očekáváme meteorologický roj Geminidy. Pokud chceme s čímkoli pomoci, vesmír se postaral, abychom ho mohli oslovit napřímo. Přemýšlejme dobře, o co budeme žádat. Naše myšlenky jsou nyní čitelnější a pomoc přichází skutečně rychle. Máme jedinečnou možnost ukázat, kolik lásky a pokory v sobě doopravdy máme.

S láskou Naďa