NOVOLUNÍ VE VODNÁŘI - MYSLET SRDCEM

12.02.2021

Týká se data 11.2. ve 20:05. Je velmi důležité, ukáže nám totiž zcela jasně, jak je nezbytně nutné se kolem sebe dívat a být v klidu.

Pokud se dosud stále někdo nevzpamatoval, neprozřel, nečekají ho příjemné dny. Svět je v pohybu a právě tímto novoluním se dostáváme do víru událostí, jejichž děj nebude nejspíše ani možné uchopit. Jejich rychlost nabírá na síle.

Tyto rychlé děje mohou být ale hodně matoucí. Zastřená luna nutí člověka se zamýšlet a jednat tak, jak by skutečně měl. Čekají nás tedy hodně zajímavé zkoušky. Budeme důkladně proškoleni z toho, na co jsme připraveni a co je opravdu naše.

Nevyplatí se příliš ani rebelství. I zde můžeme nadělat mnoho chyb. Hrnout se bezhlavě dopředu za vidinou toho, kdo slibuje světlé zítřky, nás může prudce strhnout dozadu. Dobře tedy lustrujme nové lídry, kteří slibují a snaží se nám ukazovat cestu. Jen tak se lze vyhnout dalšímu, možná ještě většímu zklamání.

Jsme to my, kdo určuje směr, ale hlavně sobě. Jsme to my, kdo má vědět, co je pro nás nejlepší. Jsme to jen a jen my, kdo nese za sebe plnou zodpovědnost. Právě tohle uvědomění po nás novoluní ve vodnáři chce. Neprosí, ale ani nepřikazuje, prostě říká a je na nás, zda tu mluvu vyslyšíme.

Vodnáři je přisuzována virtualita, mystika, všechno to, co není hmatatelné. Pokud spoléháme striktně na své smysly a neumíme se podívat i mimo rámec běžného vidění, mohou nám utéct ty nejzajímavější věci. Příležitosti, možnosti, životní cesty.

Dost možná díky tomuto zažijeme nejednu příhodu, které se říká nevysvětlitelná. Bude nám všem ukazováno, že svět není zdaleka jen černobílý. Spektrum barev, kterými prostor disponuje, bude k nahlédnutí i těm, kteří si stále klepají na čelo.

Je důležité se umět zastavit a pečlivě pozorovat. Vše porovnávat s tím, jak přemýšlíme a dobře studovat, zda se s tím vším také ztotožňujeme. Každou událost nejprve prohlédněme a vyhodnoťme. Skutková podstata se totiž může později vyjevit ve zcela jiném světle, než v tom, ve kterém právě probíhá, nebo spíš v tom, jak ji vidíme my.

Nenechme se nikým a ničím vyprovokovat, zastrašit a vystrašit. Nemá smysl se hádat a snažit se přesvědčit druhé o naší vlastní pravdě. Nezabývejme se těmi, kteří myslí jinak, nechme jim jejich nastavení, jejich přesvědčení. Více než kdy jindy platí - žít a nechat žít.

Za pár týdnů zjistíme, že jsme se od začátku posunuli tolik, jako bychom šli celé roky. Měli bychom být tedy na tuto zajímavou dobu připraveni, protože právě připraveným přeje štěstí nejvíce.

Pracujme hlavně s naším podvědomím, dejme mu jasně najevo, že ho vnímáme, že mu chceme porozumět. Najde si k nám potom cestu samo a otevře se zcela. Najdeme v něm pomoc, ukazatele cesty, odpovědi na otázky. Pomůže nám vždy, když si my sami pomoct nebudeme umět.