NOVOLUNÍ VE VAHÁCH - ODPOUŠTÍM!

05.10.2021

Novoluní ve Vahách nastává 6.10. v 10:30 hodin. Ukáže nám, že nahromaděná energie už vlastně bouchla, nyní se vše kolem nás začne pomalu stabilizovat, ale očekávejme ještě zajímavé dění. Také jdeme do velmi zajímavého světa.

Boje se konečně změní v prozření a časté tápání s mnoha otázkami. Možná konečně. Budeme se muset smířit s tím, že válka nikam nevede, že jen pospolitost může pomoci. Jinak jsme totiž ztraceni. Váhy jasně ukážou tuto realitu.

Budeme se ptát, co vlastně chceme. Pro ty, kteří nemají ještě zcela jasno, se otevře mnoho možností, všechny se ale vyjeví jako zcela nové. Hledat dveře do starých časů bude zcela zbytečné a vlastně velká ztráta času. Měli bychom se tedy těšit, měli bychom vítat všechno, co nám bude nabízeno. Také pečlivě vybírat.

Měli bychom se zaměřit na sebe. Pomáhat je sice potřeba, ale jen tam, kde budeme požádáni. Jinak se více vyplatí sledovat dění a přemítat o tom, co konkrétní situace zrcadlí právě nám. Nic se totiž neodehrává náhodně. Nyní platí více než kdy jindy.

Hledání spřízněných duší bude na pořadu dne. Za nějakou dobu díky tomu zaznamenáme spoustu různých komunit, navzájem se podporující. Otázka je, v čem konkrétně. Pokud si chcete postěžovat, nehledejte skupinu, ale zkuste se vypovídat tomu, komu opravdu důvěřujete. Pak se nalaďte na zcela jinou notu. Jinak se může stát, že zjistíte, jak se kolem vás nahromadili různí stěžovatelé, kteří nemají žádné řešení.

V těchto dnech se zavazovat komukoli a kdekoli není zcela vhodné. Lepší je být pozorovatelem a počkat si, kam se vlastně posouváme, kam opravdu jdeme. S těmi nejdůležitějšími rozhodnutími nikam nepospíchejme. Měli bychom si být skutečně jistí.

Připravme se na to, že nejedna touha může být splněna. Nejedno přání nejen vyřčeno, ale také podpořeno Vesmírem. Zároveň zde platí, že je dobré být na pozoru ve svých přáních. Právě proto, že se budou opravdu plnit. Důsledky mohou být tedy dlouhodobé.

Je nejvyšší čas nechat za sebou vše, co již nejde vrátit. Je nejvyšší čas se naladit na zcela nové věci. Jen tak projdeme zcela bez úhony, zbytečného pachtění a ztráty potřebné energie. Odpustit všem, co nám ublížili, sobě vše, co jsme si způsobili, znamená, že čistá energie přitáhne tu ještě čistější. Také přehlednou, jasnou, ale hlavně, pozitivní.

RITUÁL NA ODPUŠTĚNÍ

Není jednoduché pro spoustu lidí odpustit tak, abychom tuto nešťastnou energii zcela eliminovali. Je sice velmi snadné říci, že je odpuštěno, ale zároveň cítit při těchto slovech lásku, už snadné není. Oprostit se od všeho, co se přihodilo, co již nejde vrátit, předělat, opravit, je ale nejen důležité, hlavně nesmírně osvobozující. Nic z toho vás totiž již netíží, oprostíte se od břemen, která si nesete životem často celé dlouhé roky. Připravte se, protože takový počin znamená, že budete zcela překvapeni lehkostí bytí.

Zároveň, abyste byli skutečně připraveni odpustit všem z minulosti, ale i přítomnosti, je potřeba se zaměřit na sebe. Jako první je tedy potřeba odpustit sobě. Pamatujte, že nic z toho, co jste provedli a jste si jistí, že to bylo špatné, už znovu neuděláte. Co bylo v souladu s tím, že jste to tak jednoduše cítili, je naopak nadále v naprostém pořádku, jednoduše to tak proběhnout mělo.

V den novoluní se projděte v přírodě, nejlépe v podvečer. Pokud máte možnost provést rituál venku, skvělé, není ale nutné. Večer si připravte jen tři zlaté nebo žluté svíce a jednu bílou. Pokud jste doma, je dobré tento jednoduchý oltář doplnit jakoukoli květinou, vyberte tu, se kterou nejvíce souzníte. Zlaté svíce postavte do řady, bílou umístěte pod prostřední zlatou, ve stejném pořadí zapalte. Květinu postavte kamkoli za svíce. Zavřete oči a dýchejte, pravidelně, do břicha. Až budete uvolnění, zkuste si vybavit, co jste pokazili, co si vyčítáte, můžete klidně více věcí najednou. Pak nahlas vyslovte: odpouštím si! V duchu pak požádejte Vesmír, aby vám pomohl do vašeho počínání dát i lásku, uhaste první zlatou svíci (svíce nesfoukávejte) a poděkujte. Znovu si zavřete oči a uvolněte se. Pak si vybavte všechno to, co vám kdo kdy udělal, co jste dosud zcela neodpustili. Pak nahlas vyslovte: odpouštím ti (vám)! V duchu pak opět požádejte Vesmír, aby vám pomohl dát do vašeho počínání i lásku a uhaste prostřední svíci a poděkujte. Opět zavřete oči a uvolněte se. Soustřeďte se nyní na to, jak vaše myšlenky vyslané do prostoru v průběhu odpouštění, odplouvají do Vesmíru, který je bere k sobě a chystá se vás jich zbavit. Pak vám vrací jen lásku a pozitivní energii. Zhasněte poslední zlatou svíci a poděkujte. Nyní vyslovte: stalo se! A zhasněte bílou svíci. Chvíli si odpočiňte a nechte zážitek doznít.