NOVOLUNÍ VE VAHÁCH - KDO JSME?

14.10.2020

Blíží se nám další nov a tedy i nové zvraty v současném dění. Dynamický úplněk, ten který otvíral i dynamický měsíc, máme za sebou, blížíme se k úplňku, který vše ukotví a měsíc zároveň uzavře. Máme vše srovnané? Jsme si jistí, že konáme správně? Tyto otázky budou hodně důležité, možná nejdůležitější v našich životech.

Nyní máme možnost trochu odpočívat a nabírat síly. Také si konečně srovnat myšlenky. Neměli bychom datum 16.10.2020 brát na lehkou váhu. Do čeho totiž po tomto dni vkročíme, to nám nejspíše i zůstane. Pokud ne trvale, tak na hodně dlouhou dobu. Cokoli měnit nebude jednoduché.

Nov nastává ve 21:30 a startuje hlavně vztahové procesy. Tím nejdůležitějším ale bude vztah k sobě sama. Jen tak můžeme hodnotit a také dobře vyhodnotit vztahy s ostatními. Budou totiž chodit lidé, kteří nekompromisně zazrcadlí vše, co nemáme my sami srovnané. Dobře si tedy všímejme, kdo nám jde do života, kdo z něj odchází, nebo se odejít chystá. Každý člověk bude nyní zlatem, protože díky nim máme jedinečnou možnost zapracovat právě na sobě.

Rodiny budou sice více držet pohromadě, ale bude potřeba si i zde cosi vyříkat. Na druhou stranu, zlepšení lze očekávat všude tam, kde se bude hrát na rovinu. Vytáčky ničemu neprospějí, přetvářka také ne. Pamatujme, že nějaký názor mají všichni a může se lišit. Naučíme se respektovat jeden druhého.

Může nás dohnat minulost. Jde ale jen o nedořešené záležitosti, které musíme jednou provždy uzavřít. Někde dokonce znovu otevřít a tedy i žít. Pak bychom se měli zeptat, co jsme kdysi udělali špatně, abychom to mohli nyní udělat lépe? Nezměníme, co bylo, ale můžeme to nyní napravit.

Pracovní záležitosti se ozvou s jasnými sděleními, nejednou otázkou. Neplačme nad ztrátou, ale hledejme nové možnosti. Nebude jich málo, nebojme se o budoucnost. Nic se neděje náhodně, vše má důvod. Pokud již někde nemáme být, je zbytečné se bránit změně. Mnohem snadnější je brát tyto ztráty jako výzvu k poznávání nových věcí, možností. Také si uvědomit, že práce by měla naplňovat. Jen tak můžeme být opravdu kreativní a šťastní.

Ovlivněny budou ledviny, močový měchýř, močové cesty. Tyto orgány o vztazích ale jsou, tak není divu. Podpořit vše můžeme například lichořeřišnicí. Ale hlavně tím, že se pokusíme vztahy narovnat.

Bude nám tedy položena nejedna jasná otázka. My bychom měli umět i odpovědět. Na složité tápání není čas. V podvědomí máme stejně jasno. Naslouchejme jasným signálům v našem nitru, velmi dobře nás vedou, skvěle napovídají. Nebudeme tak složitě tápat a do dalšího úplňku vstoupíme dokonale připraveni.

https://www.facebook.com/Prijeti/photos/a.102163594682496/195459385352916