NOVOLUNÍ VE ŠTÍRU - BEZE STRACHU

24.10.2022

Dne 25.10. ve 12:48 minut nastává novoluní ve Štíru. Tentokrát toto silné novoluní podpoří mocný jev, částečné zatmění Slunce. Očekáváme mimořádné dny, kdy události budou nejen gradovat, ale objevovat se na jednou, bez varování a v plné síle.

Na nebi se toho děje podstatně více, proto bychom měli být skutečně připraveni. Vesmír se rozhodl nám ukázat své záměry, umožňuje nám se nachystat a s předstihem si budovat to hlavní - vnitřní klid. Je potřeba více než kdy jindy soustředit se na sebe, na své štěstí, na svou vnitřní rovnováhu.

Nekompromisní Štír není zlý, chce jen jednat na rovinu a bez okolků, omáčku kolem jakékoli situace doslova nesnáší. Bude nám ukázáno zcela jasně, co je ještě potřeba pořešit, čím je nutné se zabývat, abychom další dny mohli projít se vztyčenou hlavou. Orientovat se v nadcházejícím dění, nebude totiž vůbec jednoduché. Tím spíše je ale potřeba se soustředit právě na sebe a svoji moudrost.

Štír nemá problém cokoli, co mu nic nepřináší, také opustit. Měli bychom si konečně jasně říci, co nám dává na nohy okovy a co svazuje naše ruce. Pokud se totiž nebudeme umět osvobodit nyní, později to půjde velmi těžce, dost možná dokonce vůbec. Pavučiny dějů nás mohou doslova omotat a nám nezbude než čekat na predátora.

Štír staré křivdy nezapomíná, poctivě všechny ukládá a čeká na jediné, na pomstu, v tomto směru umí být i velmi trpělivý. Nám ale takové počínání bude k ničemu. Nejen, že nás stará traumata nikam neposunou, bořit se do nich může být dokonce dost nebezpečné. Mohou nás zcela pohltit a navždy schramstnout.

Pro Štíra je typické, že příliš neřeší, jak jej vidí ostatní. Sledovat okolí, někdy dokonce až křečovitě a bát se, že se někomu nezavděčíme, je svazující, bere energii a nedovoluje se soustředit na sebe sama. Nelze se zavděčit všem, je dokonce zbytečné se snažit zavděčit komukoli. Pravé štěstí je stav mysli a docílit je ho možné jen, když myslíme hlavně na sebe. Sebeláska dává možnost šířit vnitřní lásku do okolí. Přitahuje stejně nastavené lidi a rozsévá to nejlepší vše kolem.

Štírovi nechybí energie, umí se rozvášnit a zapálit pro věc. I my bychom se měli umět zaměřit na to, co nás baví, co chceme a dát dostatek energie do takového počínání. Nová zem bude potřebovat kreativní lidi, ty, co tvoří srdcem, tedy zanechávají po sobě dokonalá díla. Všichni máme nějaký talent od Boha. Kdo tvrdí, že ne, jen ho ještě nenašel. Ale tento dar jsme do vínku dostali.

Mystický Štír žije prakticky stále na předělech světů. Umí se skvěle pohybovat ve světě živých, zná dobře i svět mrtvých. Do nových vibrací planety se část již včlenila, část postoupit nechce. Tyto dva světy se nám jasně ukážou, aby se pak nadobro zavřely, a my jsme mohli žít to, co jsme vybrali. Staneme se navzájem dokonce neviditelnými. Staneme se sobě navzájem živými i mrtvými.

Keltský svátek Samhain dostane tentokrát podobu, kterou poznáme jen my. Keltové slavili nový rok a se starým se na konci října a začátku listopadu loučili. Nám bude umožněno přejít doslova fyzicky nejen do nového roku, ale nových časů historickým způsobem. Užijme si tento mimořádný stav.

MEDITACE NA PŘIVÍTÁNÍ NOVÝCH ČASŮ

Kdo ještě nestihl dát vědět Zdroji, že je připraven, že čeká na vedení, že za tuto možnost nechat se převést, děkuje, má jedinečnou příležitost. Právě Zdroj všem, kdo se připojili a vědí, co se skutečně děje, je nakloněn tak, jak nikdy před tím. Pomáhá na každém kroku. Mnoho z nás si tento fakt již sice osvojilo, ale nyní si můžeme vytvořit doslova výtah do energií, které jsou těmi nejvstřícnějšími, nejlepšími a nejláskyplnějšími. Máme možnost se jimi nechat prosytit a stačí přitom jediné, poděkovat a nechat se vzít za ruku.

V den novoluní, nejlépe v jeho vrcholu, jděte do přírody. Nejen že si můžete vychutnat jedinečnou podívanou na zatmění Slunce, ale právě v přírodě jsme nejblíže božským energiím. Ty budou nyní mimořádně silné. Vyberte si strom, jakýkoli, takový, který s vámi souzní. Vybírejte hlavně strom zdravý a plný síly. I když se stromy ukládají ke spánku, síly jim to neubírá. Strom pohlaďte, obejměte, polibte. Požádejte ho, aby vám pomohl se napojit na to, co on už dávno má - sílu Zdroje. Přitiskněte se ke kmeni, nejlépe hrudníkem, ale pokud se vám budou zdát jeho energie silné příliš, je možné i zády. Dlaně položte na kmen, zavřete oči a dýchejte, pravidelně, do břicha. Soustřeďte na hrudník, na srdce. Představte si, jak energie stromu cílí nejprve na srdce a odtud se rozlévá do celého těla. Tento zážitek může být sice velmi silný, ale nemusíte se bát. Strom vám neublíží a jeho energie také ne, nelze se předávkovat. Je dobré zážitek i přes jeho sílu vydržet a zklidňovat se tím, že svou pozornost přenesete na dech. Požádejte o ukotvení napojení a nechte se unášet vším, co meditace přináší. Můžete jen cítit příval energie, ale také se přenést do jiných světů, vidět své průvodce, setkat se s anděly. Stát se v tomto okamžiku může cokoli. Objeví-li se cokoli negativního, poděkujte za zkušenost, ale také jasně řekněte, že s tím už nechcete mít nic společného, nic k sobě nepouštějte.

Pokud jsou pod stromem jeho listy, nebo plody, vezměte si je s sebou domů a uschovejte. Nic stromu neberte násilím. Myslete na to, že se jedná o mimořádný den a památku na něj určitě jednou oceníte. Meditaci můžete kdykoli opakovat, bude mít svou sílu stále.

S láskou Naďa