NOVOLUNÍ V RYBÁCH - PROPOJENÍ SE ZDROJEM

17.02.2023

Dne 20.2.2023 v 8:05 minut nastává novoluní ve znamení Ryb. Jinak útlocitná Ryba tentokrát popožene způsobem, který může překvapit. Nejspíše i ona pochopila, že bez pohybu to nepůjde.

Ryba umí skvěle klamat tělem, není na první pohled zřejmé, jaké má úmysly. Budeme mít snahu leccos skrývat, možná dokonce touhu zaútočit ze zálohy, ale protivníka nebude vůbec snadné obelstít. Ať se již jedná o přetvářku, nebo takoví jsme, naše tajemství dlouho skryta nezůstanou. Jsme nyní schopni lépe číst energetický obal druhého, aniž bychom si tuto skutečnost uvědomovali. Snažit se tedy využít nově nabitých schopností, pracovat s nimi, se vyplatí.

Letošní únorové novoluní dává do vínku mnoho. Dary se budou projevovat na všech úrovních, stačí si jen dobře všímat. Právě v tomto měsíci jsme schopni odhalit potenciál, který máme a který nás také může dost významně posunout. Bez rozdílu pro všechny se otevírá intuice tak, jak nikdy před tím. Ke konci měsíce si můžeme sice všímat slábnutí této síly, ale během roku se opět zvedne. Dost možná ještě více.

Pokud přešlapujeme na místě, Ryba může ukázat jasný směr, nebo cestu alespoň nastínit. Určitě ale možnost, dostat se z pomyslného bludného kruhu, dostaneme. Je však důležitá naše součinnost. Pokud pro to nic neuděláme, další dny nemusí být nejjednodušší. Pocit, že se musíme pohnout, bude stále sílit, ale možnosti se mohou na nějaký čas rozplynout. Vystavujeme se riziku čekání na další podobnou příležitost.

Ryba má úžasně rozvinutý šestý smysl, ne každá ho ale umí také použít. Pro nás platí, že jsme schopni vidět neviditelné a slyšet neslyšitelné. Umět se dívat třetím okem není složité. Pomoci může meditace, ale také procházky přírodou. Výhodou je, že v těchto dnech nemusíme složitě studovat tuto duchovní techniku. Zároveň ji můžeme vypilovat k dokonalosti a ponechat si ji trvale.

Harmonická ryba miluje plynoucí dění, do kterého nemusí zasahovat, kdy se nemusí zabývat narušitelskými prvky. I když se kolem nás toho bude dít mnoho, jsme schopni si harmonii zařídit ve svém nitru a nenechat se nikým a ničím rozhodit. Následně touto energií můžeme nakazit blízké okolí a nechat ji šířit ještě dál.

Ryba dokáže být velmi kreativní, má bujnou fantazii, umí z ničeho vymyslet a vyrobit nevídané kousky. Všímejme si toho, co nás baví a naplňuje. Lze si snadno změnit život tím, že se konečně ponoříme do toho, co je naše, co cítíme, že skutečně chceme. Na pracovní úrovni tak může dojít k osobní revoluci. V tomto směru je nám skutečně velmi přáno.

Silné novoluní může přinést i silné prožitky. Všímejme si všeho, co nám nitro sděluje. Jsou tam důležité informace, bez kterých se mimochodem v příštích dnech stejně neobejdeme. Brána vlastní moudrosti je otevřená a Ryba umožní skutečně vidět. Můžeme se tak připravit na chvíle, kdy budeme opakovaně dotazováni: pochopil jsi?

JAK OTEVŘÍT TŘETÍ OKO?

Prozradím tajemství, máme ho otevřené úplně všichni, bez rozdílu. Jen bychom se měli umět tím okem také dívat. Dostali jsme do vínku mnoho a je na nás, jak s touto výbavou naložíme.

Posaďte se někde v klidu, zavřete oči a dýchejte. Soustřeďte se na oblast mezi obočím. Tam je naše perla, naše skutečné vidění. Můžete si pomoci prstem, který přiložíte na pomyslný bod, jemně stiskněte. Jen na malý okamžik, jen abyste věděli, kde vaše třetí oko je. Soustřeďte svou pozornost na bod a představte si, jak září. Je propojené se Zdrojem. Pak pozornost povolte. Takto střídavě, kdy se budete s nádechem soustředit na třetí oko a s výdechem polevíte, můžete pokračovat tak dlouho, jak budete chtít. Aktivace může chvíli trvat, nevzdávejte své pokusy. Dokonce se můžete snažit i několik dní. Ale hlavně nepolevujte. Oko hlavně stále používejte, snažte se dívat každý den alespoň chvíli. Sledujete předměty, zvířátka, lidi, dokonce i tehdy, když se vám bude zdát, že zatím nic nevidíte. Jednoho dne uvidíte a možná dojde na obrovské překvapení. Přeji mnoho štěstí!

S láskou Naďa