NOVOLUNÍ V BLÍŽENCÍCH - PŘIJETÍ

15.06.2023

Dne 18.6. v 6:36 nastává novoluní v Blížencích. Emotivní událost bude podpořena chaotickými a nestálými energiemi znamení, které touží především po poznání, za každou cenu. Probíhat bude také již intenzivní energie letního slunovratu. Před námi je pro někoho náročné, pro dalšího velmi povznášející období.

Vzdušní Blíženci jsou pověstní dvěma tvářemi. Dobro a zlo budou tématy současných dní. Hledání rovnováhy nebude snadné, přijmout obě tyto energie a vytvořit z nich jednu, není pro mnoho z nás přípustné. Jenže nevyhnutelné pro příští fungování. Nelze oddělit jedno od druhého, nelze ani s jednou stranou bojovat. Cestu středem lze najít pouze, chceme-li ji pochopit, odstraňování je zbytečné, vždy se rychle vytvoří nová.

Pokud má někdo něčeho skutečně notnou dávku, jsou to Blíženci – rychlost, bystrost, všestrannost, bohužel ne vždy s tím vším umí efektivně pracovat. Dostane se nám možnosti umět sebe sama skutečně poznat a vyjevit tak skutečný potenciál. Následně se na něj zaměřit a vydat tak ze sebe to úplně nejlepší.

Blíženci chtějí mít přehled a také ho mají, sbírají informace snad ze všech dostupných zdrojů. Měli bychom být ale opatrní v době, kdy je vedena informační válka. Snadno pak podlehneme tlaku, snadno se necháme vmanipulovat do všeho, do čeho právě vůbec nechceme. Držet si odstup od všech informací a být spíše v pozici pozorovatele, se skutečně vyplatí.

Pro Blížence je potřebná rozmanitost a barevnost, jednotvárnost je doslova ničí. Možná i my konečně pochopíme, že svět barevný je a přiklánět se jen na jednu stranu, na jediné barevné spektrum znamená, že nejsme schopni vnímat celek, tedy skutečnost.

Blíženci milují poznání, chtějí prostě vědět. I pro nás platí, že se nám poznání dostane. Pro někoho tento čas znamená, že bude přehodnocovat své dosavadní názory a vidění světa. Můžeme očekávat nejedno překvapení v dobrém i špatném slova smyslu. Mohou se nám zhroutit snadno představy o komkoli, ke komu vzhlížíme a naopak si opravit vidění toho, koho jsme dosud odmítali.

Jestli se někdo změny skutečně nebojí, jsou to Blíženci, vrhají se do nových dobrodružství s nadšením. Bude nám stále častěji a intenzivněji ukazováno, že bez velkých změn to do budoucna nepůjde. Měli bychom se připravit, být otevřeni všemu, co přichází. Čeká nás navíc skutečně velké dobrodružství, protože nikdo nyní nedokáže s jistotou říci, co před námi doopravdy je.

Blíženci přinášejí poznání ze všech možných stran. Bude nám ukazováno, říkáno, na nás bude tyto informace správně vyhodnotit. Dočkat se ve zdánlivém chaosu můžeme nejednoho překvapení, které ukáže, že je potřeba se jen dobře dívat, abychom překvapeni příště nebyli. Pohyb událostí podpořený energiemi nejen novoluní, ale také slunovratu, jasně vyjeví proces revoluční. Přijměme vše, co přichází s pokorou, protože i když můžeme propadat negativním myšlenkám, děje se tak v souladu s božím řádem. Inteligentní energie dohlíží a má vše pod kontrolou, byť můžeme vidět pravý opak.

JAK NAJÍT KLID?

Jsme v procesu, který je nejen nezastavitelný, ale hlavně důležitý. Měli bychom brát vše, co k nám přichází a co je nám vyjevováno, jako dar. Máme obrovské štěstí, že díky moderní technice můžeme sledovat vše v přímém přenosu.

Zároveň procházíme zkouškou toho, jak jsme schopni v tom všem najít především sebe. Prvním krokem jak předejít chaosu je, nezaměřovat se na ostatní, ale vše konzultovat se sebou. Jak s tím rezonuji? Jsem s tím v souladu? Je to pro mě důležité? Co mi to má říci? Nebojme se ptát a čekat trpělivě na odpověď srdce.

Dalším krokem je, naučit se umět odejít včas od všeho, co v nás chaos vytváří, také vyvolává negativní emoce. Odvrátit pozornost není tak těžké, vždy bychom měli mít něco, co nás rozveselí a vrátí do pohody a klidu.

Posledním krokem je, umět nesoudit. Nic se neděje náhodně, vše má důvod. Důležitá je víra v to, že cokoli přichází, přijít musí. Abychom mohli žít na hezkém místě, je potřeba ho nejdříve důkladně uklidit. A skutečně důkladný úklid momentálně probíhá. My pak budeme těmi, kdo vytvoří již jen opravdový útulný domov.

S láskou Naďa