NOVOLUNÍ V BERANU - SNADNÉ ZMĚNY

12.04.2021

Dubnové novoluní v beranu proběhlo dnes 12.4. ve 4:30 ráno. Nabádá ke změnám všeho druhu, Vesmír nám bude přát a držet pěsti.

Měli bychom pospíšit, protože pokud se nepohneme, nemáme šanci nejen dostát dalším změnám, které jsou nutné, ale nejspíš nebude nová šance tak příznivá. Ke změnám nás to ale vede všechny, takže čím dříve půjdeme, tím lépe.

Beran má velmi rád vše ošetřené a jasně dané. Měli bychom tedy spoléhat na vyšší moc, ale také jí výrazně pomoci. Vesmír vezme za ruku každého, kdo si jeho pomoc žádá, ale měl by vědět, kam vlastně chceme jít. Cestu už pak najde.

Dejme tedy našim plánům jasnou podobu a vykročme. Určitě všichni víme, kde nás "pálí bota," máme tedy i snadnější rozhodování. Další kroky nebudou tak těžké, do vínku dostaneme novou cestu bez větších překážek.

Nechme žít a rozhodovat za sebe druhé tak, jak chtějí. Pokud myslíte jinak, máte jiné plány a vidění světa, nenuťte svůj pohled nikomu jinému. Můžete vysvětlit, jak to vlastně máte, ale nikdy se nepokoušejte násilím a rozčilováním měnit někoho jiného, byť máte dobrý úmysl a jedná se dokonce o blízkého člověka.

Brzy bude jasno pro všechny, nebo se spíš vyjasňovat začne. Informace budou chodit postupně a možná i dost pomalu, ale beran si pro sebe nic nenechá. Pak je na nás, jak s těmito informacemi naložíme.

Pravda bude odhalována, ať se ji snaží kdokoli skrýt jakýmkoli způsobem. Nepůjde schovat nic, co má být vyjeveno. Můžeme být zaskočeni, dokonce šokováni, tak buďme i připraveni. To ale platí pro všechny, lež nemá jednoduše moc místo už prakticky nikde.

Je potřeba se soustředit na sebe, na to, co chceme a co je nám blízké, s čím rezonujeme. I když je doba, jaká je, přinese s sebou nejednu zajímavou možnost.

Jdeme naproti zcela novým věcem, zažijeme spoustu zajímavých situací. Mění se svět, mění se nám pod rukama systém jako takový. Je na nás, jaký bude, jaký vytvoříme. Je důležité myslet pozitivně, s láskou, protože pak jsme schopni ovlivnit i okolí. Lidé se přidají, možná pomalu, ale přidají. Dejme jim tedy dostatek prostoru poznat nepoznané, nebo je nechme odejít. Není jiná možnost.

CVIČENÍ NA UKOTVENÍ

Sice trochu pozdě, ale přece, novoluní dobíhá, tak nikdo o nic nepřijde. Máme dostatek času, stejnou sílu bude mít ještě zhruba tři dny.

V současné chvíli je potřeba se ničím nerozptylovat, ale snažit se ukotvit a soustředit jen na své nitro. Nechte vše kolem plynout, dejte prostor nyní hlavně sobě a těm, kteří s vámi souzní. Ujasněte si cíle a plány. Také je ale potřeba dát vesmíru prostor, aby mohl jednat a pomáhat je uskutečňovat tak, jak je to správné.

Po setmění si zapalte tři svíce. Jedna by měla být bílá, druhá zlatá (může být i žlutá nebo oranžová), třetí tmavá, nejlépe černá. Zapalujte postupně bílou, pak zlatou, pak černou. Pohodlně se posaďte a dýchejte, pravidelně, do břicha. Až budete zcela uvolnění, vizualizujte (představujte si) chůzi po pevné zemi, vyberte nejlépe lesní cestu. Soustřeďte se na své kroky, sledujte své nohy. Pak si vyberte nějaký pevný bod, strom. Přejděte k němu a postavte se vedle. Položte ruku na pevný bod, kmen stromu. Podívejte se na kořeny, pak na své nohy, znovu na kořeny a znovu na nohy. Jste na tom stejně, sledujte dobře, jak vy i strom stojíte pevně, jste spjati s pevnou zemí. Jděte zpět po cestě a dýchejte, sledujte své nohy. Ještě chvíli jděte. Doba chůze je zcela na vás. Když vám přijde, že jdete dostatečně dlouho, pomalu si otevřete oči a stále dýchejte, nedělejte prudké pohyby, nechte zážitek doznít. Pak svíce zhasněte zhášedlem opačným směrem, černou, zlatou a bílou nakonec. Poděkujte vesmíru za součinnost. Svíce další večery nechte dohořet, pokud nedohoří v danou noc.