NOVOLUNÍ - NAJDI SVÉHO ANDĚLA

12.11.2020

Blížíme se mílovými kroky k zajímavému, ale hlavně klíčovému datu 21.12.2020. Ještě nás ovšem na cestě čeká i zajímavý úplněk v blížencích. Nadcházející novoluní připadající na den 15.11. v 6:07 otevírá dost důležité téma sebenalezení.

Bude ve štíru, tedy ve znamení emotivním, vášnivým, ale také jasně vypovídajícím. Štír hraje na jistotu. I když k té jistotě se dostává přes impulzivní jednání. Emoce nejspíše budou na denním pořádku, na druhou stranu právě ony jasně sdělí s čím pracovat. Na nás bude, abychom tu práci skutečně vykonali. Jak důležitá je, zjistíme za pár týdnů.

V tento den se nám dostává jedinečné možnosti nechat za sebou vše, co je spojeno s minulostí. Zaměřit se tedy na to, co nás stále trápí, je nyní nezbytnost. Nejen že emoce vyplavou napovrch s plnou parádou, také je ale s pomocí vyšší moci můžeme odevzdat. Dokonce navždy.

Stálé téma vztahů se otevře hlavně přes sexualitu. Řešit a vyřešit tedy můžeme hlavně partnery, ale patří sem i rodiče a děti. Prostě ti nejbližší lidé. Buďme milí, ale také nekompromisní k tomu, co chceme. Využívejme co nejvíce vlídnost a diplomacii. Pokud tedy nechceme vyvolat dlouhodobé konflikty, nebo dokonce trvalé odříznutí od těch, které skutečně milujeme.

Zloba, vztek a žárlivost také nikam nevedou. Pozor, nyní právě tyto negativní emoce mohou zapříčinit nejeden ošklivý neduh. Nic víc získat opravdu nelze. Pamatujme, že násilí plodí zase jen násilí. Tmu může porazit jen světlo.

Pozor na finance. Vytváření dluhů v těchto dnech nepřinese nic dobrého. Investice dobře zvažme, je totiž snadné udělat fatální chybu. Nákupy by měly být promyšlené a dobře propočítané. Peníze je jednoduše dobré také dobře hlídat.

Štíří energie jsou obdařeny spiritualitou a magií. Tím dokážou ovlivnit celé davy. Otázkou je, zda pozitivně nebo negativně. Tahle energie totiž míří nejen směrem ven, ale také dovnitř. Tenhle fakt je potřeba mít stále na paměti.

RITUÁL K OČISTĚ

Svatý Martin 11.11. na bílém koni bohužel nepřijel, ale otevřel bránu. Děje se tak sice každý rok, tento je ale, jak všichni víme, mimořádný. Proudí k nám síly a energie, které mají neuvěřitelnou moc. Můžeme je jen vnímat a všímat si zajímavých posunů, nebo jich využít ve svůj prospěch.

Zapalte si v přítmí libovolnou svíci, nejlépe větší. Pohodlně se posaďte a svíci postavte před sebe. Udělejte nad plamenem pravou rukou kruh ve směru hodinových ručiček a požádejte svého průvodce, anděla ať přijdou, ať jsou s vámi. Je jedno, koho z nich vyberete. Zavřete oči a dýchejte, snažte se uvolnit co nejvíce, dopřejte si k tomu tolik času, kolik potřebujete. Zkuste dát svému andělovi nebo průvodci podobu, představte si jednoduše skutečnou bytost. Požádejte ho o pomoc se vším, na čem chcete pracovat. Také o pomoc s nalezením vnitřního klidu. Poproste o vše špatné, čeho se chcete zbavit, aby odebral a odnesl pryč. Poděkujte, můžete si také představit, jak tuto bytost objímáte, chvíli s ní zůstaňte. Poděkujte a nechte zážitek v klidu doznít. Nad svící pak udělejte kruh levou rukou proti směru hodinových ručiček a zhasněte ji zhášedlem. Svíci pak můžete použít další večery až do úplného dohoření. Při každém zapálení svíčky si představte toho, koho jste přivolali.

Naši andělé a průvodci jsou s námi stále i bez rituálů. Tímto rituálem budou ale podstatně blíž. Budete jejich přítomnost stále cítit, vědět, že jsou s vámi. Ti vnímavější ho mohou dokonce i fyzicky spatřit. Skutečně pomáhají, neustále nás ochraňují, ale chtějí také naši součinnost. Pokud se kdekoli nedaří, znamená to, že jsme od těchto bytostí odpojeni a vede nás jen naše ego. Je tedy potřeba se znovu připojit.

https://www.facebook.com/Prijeti/photos/a.102163594682496/202165711348950