NEJLEPŠÍ GURU

16.05.2022

Objevili jsme nejspíš další hru, hru na válku a nejlépe tedy na všech úrovních. Válečné tažení se objevilo i na duchovní scéně. Kdo je lepší? Kdo vyhraje? Kdo má pravdu? Rozdělily se i skupiny, které se úspěšně zapojily. Obě hájí urputně svoje strany.

Kdysi jsem sama hledala, kdo by mi na mojí cestě pomohl. Informací bylo pomálu. Pořád jsem nějak nenacházela tu správnou filozofii, se kterou bych se mohla ztotožnit. Až jsem zjistila, zcela nenápadně, že základy už mám. Že jsem nakonec byla schopna posbírat útržky toho, s čím jsem rezonovala. Celek se ukázal v celé kráse. Nemusela jsem nikoho slepě následovat.

Doba jasně ukazuje, že bychom se měli konečně posouvat. Lidí, kteří sice tohle pochopili, je mnoho, ale mnoho jich také hledá, kdo jim pomůže a odvede je konečně do nové země. Nakonec, co kdybychom náhodou něco zameškali? Došli do nových časů pozdě?

Pokud se kolem sebe dobře rozhlédneme, zjistíme, že do pohybu se daly věci sice nevídané, ale zcela jasné. Ukazují úplně zřetelně, že staré se drží zuby nehty přestože pád je nevyhnutelný. Nová země je už nastolena, jen ji zatím často jasně nevidíme. Opona padá pomalu, i když jistě. My všichni jsme očitými svědky přerodu, který nemá v historii obdoby. Máme to štěstí.

Energie houstne, má nakonec jediný úkol. Donutit člověka k tomu, aby jí konečně uchopil. Těm, kteří už tyto snahy mají zase k tomu, aby se snažili, co možná nejvíce. Jdeme do časů, o kterých zatím nevíme nic konkrétního. Člověk jednoduše dostal nové možnosti, úplně nové nastavení a je na něm, co vybuduje. Je jen na člověku, jak rychle bude nová země i jasně vidět, jaká ve skutečnosti bude. Otevřely se úplně nové dveře a staré se zavírají, jen se jim nechce.

Živý a velmi inteligentní organismus, kterému říkáme planeta a tomu okolo vesmír, řekly dost. Člověka ale ušetřily, daly mu dokonce do vínku výbavu, se kterou může úplně vše. Člověk ji ale musí objevit, to už je na něm. Následně tvorba toho, kde bude žít.

Je mnoho těch, kteří nabádají, kudy jít a jak. My bychom ale měli naše kroky sami řídit. Správný guru tohle ví a nikomu nevnucuje to, jak jít a kam. Každý máme svoji vlastní výbavu, každý máme nějaké životní zkušenosti a poslání. Každý jiné. Právě ta pestrost bude jednou tvořit úžasný celek.

Správný guru ukáže, kde hledat duši, najít ji ale musíme sami. Ukáže, kde hledat svůj potenciál, ale najít ho musíme sami. Ukáže, jak pracovat se strachy, ale ta práce zůstane na nás. Jasně řekne, že je velmi snadné vzít život do svých rukou, ale jsme to my, kdo se té zodpovědnosti musí přestat bát. Posvítí na cestu, ale my musíme jít. Správný guru řekne, že za nás nic neudělá, protože to prostě není možné.

Hledejme radu, ale také si dobře všímejme odpovědi. Hledejme cestu, ale dobře se dívejme, kam opravdu jdeme. Hledejme klidně i pomoc, ale také si dobře všímejme, jestli je nám opravdu poskytnuta. Hledejme sebe sama, protože tam je všechno, co potřebujeme. Žádná válka není třeba, všechno máme, dávno jsme vyhráli SVÉ ŽIVOTY.