MISTROVSKÁ 11 - VELKÁ OČISTA

10.11.2020

Mistrovská 11 - velká očista

Máme zde další zajímavé datum, a sice 11.11.2020. Že jsme v období plné změn, už zcela určitě došlo každému. Krok po kroku nás vede nejen situace jako taková, ale ruku v ruce s Vesmírem. Jsme pány tvorstva? Myslí si tohle ještě někdo?

Lze si ale všímat indicií, které mohou dost usnadnit život. Možná si pak přestaneme ztěžovat, jak těžký je. Stačí přitom jediné. Přijmout fakt, že pod kontrolou nemáme nic, vše je dané a tahle planeta si poradí. S námi nebo bez nás.

Do konce roku zažijeme ještě pár zajímavých rozcestí, ale také ukazatelů, které určují směr. Ovšem jen tomu, kdo hledá cestu přímou, ne tu nejjednodušší. V jednoduchosti je sice krása, což platí v tomto případě dvojnásob.

Číslo 11 je bráno jako číslo mistrovské. Je prostě jedinečné stejně, jako číslo 22. Mnoho se toho děje i na obloze, abychom nezůstali ukolébáni tím, že by se mohlo jednat jen o pouhý opakující se den v kalendáři. O tom nás přesvědčí další nadcházející zajímavé dny a hvězdná, tedy spíš planetární představení. Těšit se, tedy spíš připraveni bychom měli být na blížící se slunovrat, který nastane 21.12.2020. Zajímavá doba, která mě velmi baví.

Připravme se na léčení. Již příliš silné energie budou stále ještě sílit. Pocítíme nejednu fyzickou bolest, je ale jen jasným znamením, kde je problém, který bude potřeba neodkladně řešit. Tyto bolesti se mohou sčítat s nevyřešenými problémy. Jestli svá těla opět jen bezduše odevzdáme lékaři, aniž bychom přemýšleli o tom, co nám, jakožto svému majiteli sdělují, zapláčeme. Nikdo totiž nemůže vyřešit to, co je naše. Potíže tak totiž nezmizí, budou se jen prohlubovat. Buďme, prosím, velmi opatrní.

Zabrat dostanou i vztahy, jakoby toho nebylo málo. Jedenáct, již samo o sobě tak citlivé, přináší nitěrná řešení. V hloubi duše se budou objevovat touhy po poznání toho druhého, ale i nás samotných. Kdo jsme? Kdo jsou ostatní? Jak to k nám vlastně mají? Zaměřit bychom se měli ale právě na sebe. Stokrát opakované téma sebelásky se stane tím možná nejdůležitějším. Abychom se ale mohli mít dostatečně rádi, musíme se také dobře poznat. Možná pak konečně zjistíme, že kolem nás se nic netočí. Že nezáleží na tom, co chceme, ale jen na tom, co je pro nás nejlepší. Podejme ruku Vesmíru a odvede nás tam, kde být máme.

Budeme odhalovat pravdu. Čistou a dokonce možná tu nejčistší. Za chvíli již nikdo nic neschová. Nikdo už se nemůže schovávat za nikoho, za nic. Nejednomu z nás při těchto větách srdce zaplesá. Konečně se dostane i na ty špatné, konečně budeme vědět, kdo co udělal, čím se prohřešil. A ano, skutečně tomu tak je. Jenže tahle pravda se ukáže zcela jasně i při pohledu do zrcadla. Odhalování se týká každého z nás. Nebojme se podívat pravdě do očí, můžeme se díky tomu napravit. Nakonec, zrcadlo není zlé, jen pravdivé a pozor, nic neprozrazuje, nic nevykřičí do světa.

Všechny tyto aspekty mohou vést k jedinému, k agresi. Někteří jedinci mohou mít problém se smířit s tím, že nad vším ztrácí kontrolu, že jim vše prokluzuje mezi prsty. Doporučením je se umět zastavit. Klidně si i poplakat. Ale pak se nadechnout a jít životu a všemu, co v těchto dnech přináší, naproti. Velmi očistným a léčivým bude častý pohled na nebe.

https://www.facebook.com/Prijeti/photos/a.102163594682496/201700584728796/