MĚLI BYCHOM BÝT PŘIPRAVENI, ÚPLNĚ NA VŠECHNO

24.11.2022

Do zimního slunovratu je sice ještě pár týdnů, ale tento se ukazuje jako naprosto významný. Především tím, co se právě kolem něj bude dít. Do pohybu se toho totiž už celkem dost dává, události budou jen nabývat na síle.

Co se děje se zvířaty? Proč chodí v kruzích? Zkusme trochu zapřemýšlet nad zvířecími schopnostmi. Cítí to, co my necítíme, především vibrace. Umí varovat před zemětřesením, tsunami, bouřemi. Celkem dost dlouho dopředu vědí, že něco přichází. Cítí i tentokrát, jen reagují na to, co je nad námi. Slyší to, co my neslyšíme. Jsou schopni zaznamenat zvuky, které nám unikají, protože pro běžné ucho jsou neslyšitelné. Nakonec ty odpovědi jsou v přírodě vždy.

Množí se také videa, která zachycují UFO aktivitu v míře, kterou neznáme. Jsme sice v klidu, což je dobře, ale moc o tom nepřemýšlíme, což je chyba. Měli bychom si totiž všímat více než kdy jindy.

Zoufalé snahy vyvolat strach, paniku a zlobu různými prohlášeními, už se míjí účinkem. Alespoň u naprosté většiny z nás. Prosím, nenechte se zastrašit, protože tyto snahy budou probíhat dál a budou také nabírat na síle. S nedobrovolnými konci se tyto věci prostě celkem běžně dějí.

Průvodci nelenili a sdělili informaci, která i mě zaskočila. Naši přátelé, ti, o kterých zatím jen mluvíme a sníme, jsou připraveni. Jsou dokonce velmi, opravdu velmi blízko. Kolem slunovratu bude v některých záležitostech konečně jasno. Čekejme sice zásadní, ale také jen dílčí odhalení. Ne všichni jsme na pravdu připraveni a ta se tedy musí poskytovat po doušcích. Očekává se tedy od nás také trpělivost.

Dočkáme se, nemusíme se vůbec bát. Zatím bychom si měli jen všímat a dobře se dívat kolem sebe. Přichází zlomové události a období. Ti, co jsou připraveni, budou prozkoušeni také. Především z toho, zda pochopili zcela, nejen částečně.

Nalaďme se na lásku, jen na ni. Užívejme konec podzimu a přicházející zimu. Buďme milý a přívětiví. Trpělivost a láska jsou pro naše přátele nejdůležitějšími tématy.

S láskou Naďa