MAGICKÝ ČAS

27.02.2023

Únor poskytl datum, které nejen zajímavě vypadá, ale dává tušit dny příští. Dnem 23.2.2023 bylo odstartováno nové dění. To je sice v pohybu stále, ale podobná data upozorňují na blížící se události, které bychom měli vnímat přece jen trochu více.

Číslo dává magickou formuli k pravdě a všemu, co k ní vede. Těšit se tedy můžeme na další odkrývání, ale také postupné podávání pravdy tak, jako by tu byla stále. Sledujme dění, bude zajímavé, co vše se v těchto dnech budeme dovídat.

Složenina data je číslo pět, to v tarotu znamená katru Vůz. Dává do pohybu vše, nic nevynechá. Řítí se světem, nabírá na rychlosti. Jenže právě rychlost bychom hlídat měli. Může být nebezpečná, což ví například každý řidič. Nevnímá okolí, soustředí se jen na to, co je vpředu. Kolem se toho ale děje mnoho, co je nutné sledovat. Jen tak si můžeme udělat ucelený obrázek, jen tak zjistíme, co nás může na cestě ohrozit, nebo co si potřebujeme zapamatovat. Vůz, který řídíme my, jede tak rychle, jak mu dovolíme.

Číslo dvě, které je v datu hned čtyřikrát, znamená kartu Velekněžka, tedy ženský princip a tvořivost. Nejvíce ale intuici, vidění toho, co běžně vidět není. Nic se před ní neschová, nic nezůstane skryto. Je tedy mnohem lepší pravdu říkat, protože odhalení lži může být pro lháře fatální a ponižující. Otevírá brány do duchovního světa a skutečnému poznání. Tam je nakonec vše, co vědět potřebujeme. Plní veškerá přání, ale pod podmínkou, že na nich netrváme a nelpíme. Štěstí přitahuje další štěstí a smutek zase jen smutek. Vesmírné zákony zná dokonale, proto se jimi řídí a ví, že zkázou nic nevyřeší.

Číslo tři znamená kartu Císařovna. Opět tedy ženu a její energii, tvořivost a lásku. Je na lásce postavena, tuto energii má a tedy ji září. Díky lásce jde vše snadno, počítat může s úžasnými výsledky. Chrání každého a nic za to neočekává. Zároveň si ale umí stanovit hranice, myslí na sebe a nenechá nikoho, aby jí byť jen malý kousek životodárné energie ukradl. Snadno odhalí všechno špatné a je ochotna s tím pomoci. Toto přání ale musí být upřímné, jinak se okamžitě otočí zády.

Velekněžka, Císařovna, Vůz jsou kombinací rozběhnutého dění, které nikdo nezastaví. Můžeme se s sním jen svézt. Vesmír nic neschovává, skutečnost ukáže v celé kráse. Je ale potřeba se dívat a začít skládat kapky světla do nádherné duhy.

Každý zlý úmysl, nepravda a polopravda budou odhaleny. Nikdo nebude trestat, jen ukáže tento úmysl. Vystaví ho jak ve výloze, aby si mohl každý udělat závěr sám. Díky trestům se snižujeme na úroveň těch, kteří páchají zlo. Našim úkolem je, prostě to vidět a konat jinak, lépe, s láskou.

Události mohou nabírat na síle, mohou se také dít trochu překotně. Když se nenecháme strhnout, když nepodlehneme zoufalství a strachu, ale budeme se trpělivě dívat, znamená to, že jsme pochopili. Odměnou bude náklonnost vesmíru a také náležitá ochrana.

Jarní rovnodennost otevře všechna tato témata naplno. Světlo dostane konečně dostatek prostoru, aby mohlo zářit pravdu všem. Měli bychom si pomáhat, všichni ti, kteří nyní prozřou, a nebude jich málo, budou pomoc těch, kteří již vidí, potřebovat. Pak se dostaneme do cíle rychle a bez zbytečných a dalších překážek.

S láskou Naďa