MAGICKÉ ZRCADLOVÉ DATUM

21.02.2022

22.02.2022 je pro nás klíčovým datem. Dne 12.02.2022 se otevřel energetický portál, který má zcela pod kontrolou Vodnář. Vyústění tohoto silného počinu je pod taktovkou magického data 22.02.2022. I když několik energetických portálů již proběhlo a ještě proběhne, tento můžeme zcela jistě označit za nejdůležitější a nejen pro tento rok.

Vítr, který v posledních dnech cítíme až v kostech, není vůbec náhodný. Vodnář se neprojevuje jen na úrovni duchovní, ale také fyzické. Věk Vodnáře startuje naplno a události minulých dní nechávají tušit, že jsme v procesu, který nelze zastavit. Na jeho konci je sice země zalitá sluncem, jenže cesta k ní je stále před námi. Lidé, kteří nejsou připraveni, tuto zemi vítat nebudou. Se systémem jak ho známe, totiž nemá nic společného.

Portálem proudí neskutečná síla lásky, kterou posílá samotné Univerzum. Je jí tolik, že se někteří jedinci potí stále více. Ptáte se stále, jak to, že zlo stále neodešlo, když o tom mluvím už celé měsíce? Odešlo, nadobro, to nejhorší zlo je skutečně pryč. Jenže mělo nemálo posluhovačů, kteří zde zůstali bez vedení a bez ochrany. Co jim zbývá? Udržet se, co možná nejdéle. Nejde jim právě o málo, jde jim o vše.

Co zabírá na lidstvo nejlépe? Strach! Právě tito jedinci tohle velmi dobře vědí. Drží se hesla, že čím více strachu, tím větší možnost úspěchu v jejich posledních snahách. Dívejte se tedy nyní skutečně velmi dobře. Úhel pohledu bude nezbytný. Nezbytné bude také, naslouchat duši, srdci. Vždy, když se začnete bát, všimněte si, co vám říká nitro. Orientovat se nyní v informacích, již opravdu nepůjde. Nezbývá, než spoléhat na síly, díky kterým jsme na této planetě. Jen ony vědí, jen ony nám teď řeknou, co potřebujeme vědět, jen ony jsou schopny nás ochránit.

Energie procházející portálem nikam nezmizí, zůstanou. Dají možnost všem, neslyšet na chrastění zbraní, ani na nesmyslné příkazy. Dají možnost, nic nenařizují. Stále nás tedy nechávají se svobodně rozhodnout, zda půjdeme cestou zničených a strachy polomrtvých lidí, nebo těch, kteří se radují z každé vteřiny svého života bez ohledu na to, co se právě děje.

Umožní nám ale mnohem víc. Probudit v sobě tu nejtvořivější energii. Zůstat sám sebou a oddávat se jen tomu, co s námi souzní. Nenechat se více manipulovat ani zastrašovat. Umožní nám, zůstat člověkem. Takovým, jakým jsme přišli na svět, tou nejzářivější bytostí.

Tarotovou kartou pro tento úžasný děj je RYTÍŘ HOLÍ. Není asi duchovnějšího bojovníka. Bojuje srdcem a srdcem se také nechá vést. Právě proto je v bitvách prakticky vždy úspěšný. Je totiž poháněn mohutnou energií. Co je nejdůležitější, vždy s sebou nese změnu. Je radikální, ale potřebná. Upozorňuje na nebezpečí starých bolestí a břemen, která musíme nechat za sebou. V novém prostředí budou všechny zátěže nejen zbytečné, ale mohou nás ničit mnohonásobně.

Bude na Ukrajině válka? Nebo dokonce v Evropě? Pro tuto situaci tarot vydal kartu KRÁLOVNA POHÁRŮ. Karta znamená nejen milující a oddanou bytost, ale také tu, co si za svým skutečně stojí. Učí nás vidět a konat to skutečné. Ukazuje pravdu v celé své kráse. Intriky a přetvářku odmítá, zajímá ji jen to, co nemá masku. Královna ve vodním živlu nekoná logicky, ale jen na základě toho, jak to cítí. Uklidňuje a jasně říká: neboj se, spoléhej na srdce, mysl není důležitá. Říká také: dívej se dobře, dál než vidí tvůj skutečný zrak, protože tam je pravda. Jednoduše, co vnímáme jen smysly, nemusí být nutně skutečnost.