LVÍ BRÁNA

07.08.2023

Konečně jsme se dočkali, i když ne všichni vnímají současné energie stejně pozitivně. Letošní Lví brána, jejíž vrchol nastává 8.8., vypadá, že bude nejdůležitějším počinem tohoto roku. Její síla je naprosto mimořádná, což cítí úplně všichni.

Slunce, Země a Sírius se vyrovnají do řady a právě v jejím vrcholu zazáří Sírius nad Velkou pyramidou v Gíze. Silné vesmírné energie se rozprostřou po planetě a není místo, které by nezasáhly. Osmičky se položí do tvaru nekonečno a otevře se naplno portál. Cestování mezi světy se stane samozřejmostí. Nahlédnout mohou všichni, kdo chtějí. Vesmír ale rád posílá zkušenost, přenést tedy nechá vybrané jedince jen proto, aby konečně nahlédli. Poškádlí proto i mnoho nepřipravených.

Portál je otevřený naplno už několik měsíců. Nyní se ale všechno, co nabízí a co s sebou nese, umocní. Zacílí se na naše duše, nitra budou prozkoumána do hloubky a vyplave vše, co schováváme a nechceme se tím zabývat. Bude nám to ukázáno způsobem, pro člověka vlastním. Pečlivě uchovávána tajemství se objeví přímo před očima tak, abychom je nemohli přehlédnout. Zachovejme ale klid, jen se poučme a začněme pracovat s tím vším.

Lví brána je letos vsunuta mezi dva super úplňky, chce říct nám tím říct, že její sílu pocítíme mnohem déle, než je zvykem. Zdroj do našich životů nezasahuje, ale občas ukáže, kde děláme chybu. Nyní se pomyslný prst bude temných míst našich srdcí dotýkat tak dlouho, dokud nepochopíme.

Můžeme se setkávat s agresí, depresí, smutkem a splíny. Nejen u druhých lidí, téma se týká každého z nás. Je nutné emocím nepodléhat, ale hledat jejich původ. Přivítat je jako kamarády a stále s nimi hovořit. Jen tak jim můžeme porozumět a efektivně se vším, co se objeví, také pracovat. Sílu emocí utlumí láska, která nejdříve zmírní a nakonec odstraní všechno, co cítíme jako špatně.

Cílit bychom měli na sny. Ve chvíli, kdy tělo odpočívá a duše může navštěvovat světy všude tam, kam se nemá možnost běžně podívat, můžeme nyní spatřit mnoho z toho, co náš život nejen obohatí, ale také ukáže budoucnost nebo minulost. Kromě vyplavených emocí nás tak čekají i velmi zajímavé zážitky.

I když se v procesu Lví brány nacházíme nyní, její síla byla citelná dlouho před jejím otevřením a bude i dlouho po tom, co se zavře. Upínat se na čas je tak zcela zbytečné. Vesmír má ten svůj, který s pozemským nemá nic společného. Přesto je 8.8. dnem, kdy je nejlepší zajít do přírody a užít si alespoň ten pocit. Budou nám chodit vzkazy, budou se nám ukazovat důležité momenty. Jsme v zajímavém procesu, který je jedinečný. Nemusíme ale chápat vše, stačí, když budeme všímaví.

Sírius je hvězda nových věcí. Začátků a plnosti. Otevírá témata duší a jejich nejzazších koutů. Zaklepe na srdce a probudí je k akci. Ukazuje, že jen radost a láska jsou hnacími motory. Zaměřme se hlavně na to hezké a příjemné. To nehezké neodmítejme. Cesta je zcela otevřená a nabízí ty nejkrásnější obrazy a nejúžasnější možnosti. Všem těm, kteří po ní chtějí jít a nebojí se toho, co přijde.

S láskou Naďa