LVÍ BRÁNA

04.08.2021

Od 26. července do 12. srpna se každoročně odehrává vesmírné divadlo, které otevírá portál. Aktivuje se Lví brána, jejíž vrchol nastane 8.8. Země, Slunce a Sirius budou vyrovnány, osmičky se položí do tvaru nekonečno a vyvrcholí síly, jejichž moc aktivuje Velkou pyramidu v Gíze. Světy se otevřou a dovolí nahlédnout.

Kolik toho ještě vydržím? Kam se jen vrtnu? Co mám dělat? Pokud vám vyvstane některá z těchto otázek na mysl, nebo dokonce všechny, je nejvyšší čas nedělat VŮBEC NIC. Průvodci klid jen nedoporučují, na jeho dodržování dokonce naléhavě trvají. Nic není náhodné, vše má důvod. Abychom se dostali z chaosu, je potřeba se podívat tam, kam se běžně nedíváme. Dovnitř sebe.

Aktivuje se i lidská DNA a bude probíhat její dočišťování. Dejme tomuto procesu čas a hlavně přesně to, co potřebuje. Náš zásah není na místě. Věřme silám, věřme plánu. Tyto síly vědí velmi dobře, co mají dělat, ale hlavně jak.

Kolem nás se rozpadá vše, co již dál nemůže fungovat, co již svou práci vykonalo. Protože během tohoto roku tento proces i fyzicky vidíme, mohou být zásahy Vesmíru silnější než v předchozích letech. Fyzická těla budou citlivější, dejme jim tedy odpočinout a nechme je pracovat. Nevpravujme do nich nic, co není přírodní.

Šelma dostala smrtelný úder již loni. Její moc ale odchází postupně, neodejde najednou, měla přece jen hodně dlouho nadvládu nad světem. S dočištěním si poradí světlo. Není v naší kompetenci mu pomáhat. Na nás pouze je, dát najevo účast. Napojením na zdroj budou tyto světelné síly informovány, že se na nás mohou spolehnout, že jdeme s nimi.

Naším dalším úkolem je, soustředit se na nové začátky. Jít naproti cílům, které jsme si stanovili. Naše cesta nemusí být správná, ale je naše. Abychom si byli správností jisti, je nejlepší se nechat vést. Nikdy pak nemůžeme udělat chybu.

Mohou se nám dít věci, které logickým způsobem vysvětlit nepůjde. Ke strachu ale není jediný důvod. Pohleďte v takovou chvíli na nebe a poděkujte. Tenhle jednoduchý úkon bude znamením, že jste přijali vedení a jste v pokoře.

MEDITACE KE LVÍ BRÁNĚ

V den vrcholu, tedy 8.8. jděte do lesa, je důležité být mezi stromy. Příroda nám poskytne ochranu, ale také dojde snadněji ke spojení se zdrojem. Gaia je připravena nás přijmout a obejmout.

Najděte si vhodný strom, ten, se kterým budete souznít, ten, který vás přijme jako přítele. Strom obejměte a poděkujte za součinnost. Buďte kmenu čelem, můžete k němu přitisknout hrudník. Ruce vztáhněte vzhůru, obličej vystavte koruně. Zavřete oči a dýchejte. Až budete dostatečně uvolněni, ucítíte energii shora, pomalu dejte ruce dolů. Přiložte dlaně na kmen stromu. Nic neříkejte, nechte se jen unášet tím, co vám energie stromu poskytnou. Zážitek může být silnější, nemějte strach. Je dost možné, že vás meditace pozvedne tam, kde byste nečekali, že se můžete ocitnout. Přijměte ale s pokorou vše, co se vám bude dít. Až meditaci skončíte, stromu poděkujte, obejměte ho, můžete ho i políbit. Pokud se nebude dít nic z toho, nesmutněte. Vždy se totiž mohou síly projevit později, brána bude ještě pár dní otevřená. Pozorujte sny.