LISTOPADOVÁ BRÁNA 11:11

08.11.2021

Vzestup a pád, konec a začátek. Tím se dá popsat jedno z mistrovských čísel, v tomto případě čísla 11. Každoroční divadlo a přechod ze světla do tmy doprovází letos postavení planet, které jasně potvrzuje, že se jedná o skutečné zlomové body.

Transformační procesy jsou v pohybu způsobem, který má za úkol ukončit jednu etapu lidstva a přenést ji definitivně do další. Nejsme-li připraveni, nemusíme chápat většinu z toho, co se bude odehrávat. Jenže nápovědy už chodit nebudou, vesmír nás postaví před hotové věci.

Abychom mohli těmito procesy projít, potřebujeme jim přizpůsobit naše těla. Všechny vrstvy éterických těl načítají zcela nové energetické prostředí, které působí na tělo hmotné. Vše se zrychlilo, jsme v kolotoči událostí, které viditelné pro všechny možná nejsou, ale to neznamená, že neprobíhají.

Projít branou, znamená, že vše, čemu budeme věnovat pozornost, se zhmotní a umocní. Pokud se nebudeme cítit dobře, protože se vyvalí kostlivec ze skříně, neodmítejme ho, jen mu tím dáme sílu a moc, aby nás stejně upozornil na to, že tu je. Dejme mu prostor, aby promluvil, komunikace se vším, bude důležitá. Tedy i s tím, co se nám nelíbí.

Cokoli odmítat, nemá smysl. Bude nás to opakovaně dohánět. Udělejme to tedy hned. Jsme schopni ušetřit nejen mnoho času, ale také energie. Postavit se čelem k tomu, co se kolem nás samotných bude dít, je nezbytnost. Nebojujme, sledujme dění.

11.11.2021 procházíme branou, na jejímž konci může být pro nejednoho z nás černočerná tma. Dá nám možnost se nadechnout, možná si odpočinout a popřemýšlet. Měli bychom mít na paměti, že každou noc střídá den a každou tmu porazí jen světlo. Krmit tedy tuto tmu dalšími stíny a démony, nic nepřináší.

Jsme v procesu, který nebude hotový za týden, dokonce ani za rok. Máme před sebou zajímavé dění a měli bychom hrdí, že toho všeho můžeme být součástí. Každá událost, situace, která se nám bude zdát špatná, dokonce beznadějná, neznamená, že taková skutečně je. Jde vždy o úhel pohledu a také o to, zda a jak ji přijmeme. Můžeme zvolit boj, nebo se ptát. Můžeme ji odmítnout, nebo za ni poděkovat. Rozhodnutí bude vždy na nás.

Nic z toho nelze zastavit, přibrzdit, ani změnit. Není ani důvod se o něco z toho snažit. Čas jde vždy dopředu, a co bude konkrétně následovat, není zcela jisté. Nakonec vytváříme zcela nový svět. Zapomeňme tedy na minulost, přestaňme se upínat na budoucnost a žijme hlavně přítomností. Tím nakonec svoji budoucnost utváříme.

Listopadovou bránu doprovází karta páže mečů. Příznačně, dalo by se říci. Páže se ptá, jak umíme zvládat svízelné situace, jak si dokážeme poradit s tím, co nazýváme problémem? Jedná sice impulzivně a často neomaleně, dostává ale šanci toto chování přehodnotit a zamyslet se. Pak totiž zjistí, že útoky a napadání mír nevytváří. Břitká mysl, jasné uvažování dává možnost zmoudřet a vidět svět ve všech jeho světlých barvách. Učením se nakonec stáváme mistry.