KVANTOVÝ SKOK 29.12.2021

27.12.2021

Očekáváme s napětím Nový rok a jsme velmi zvědaví, co nám přinese. Jenže tento rok svým způsobem startuje již 29.12., kdy nastává zajímavá konstelace, která ovlivní mnohé. Také proto, že nás doslova vymrští do energetických výšin, abychom si je nejen užili, ale také pochopili, možná konečně, že nic už nebude jako dřív.

Jupiter přechází do znamení Ryb, ve kterém přetrvá prakticky celý rok. Vesmírná moc pohlédne na Zemi a všechny vyzve, abychom vstoupili do výtahu, který pečlivě nachystal. Všechny bez rozdílu, i ty zcela nepřipravené. Nebude dělat žádné rozdíly, nebude nikoho selektovat, nikoho kontrolovat, ani nikoho omezovat.

Zároveň je připraven všechny nastupující chránit, držet nad nimi nejen ochrannou ruku, ale také je vést a ukázat jim nevídané. Otevře dveře všude tam, kde si jen řekneme. A nechá vstoupit a setrvat, abychom mohli posbírat vše, co každá z těchto prostor nabídne. Den otevřených dveří se protáhne na celý rok.

Vesmírná moc také ukáže svou moc a sílu. Nenechá nikoho na pochybách, že proti takové moci nejsme schopni bojovat. Ale i to, že boje není třeba. Ve své laskavosti nabídne ty nejúžasnější věci těm, kteří si je prostě jen vezmou. Nic za tyto služby nežádá. Ví, že je dává lidem, kteří pochopili. Odmění své oddané žáky bez rozdílu, ať jsou stále v nižších ročnících na základních školách, nebo studují univerzity.

Orientovat se v těchto vrstvách vyžaduje jediné, víru. Pokud přidáme poznání sebe sama, jsme schopni vystoupit ze systému. Nechat vše, co se tváří jako funkční za sebou těm, kteří jsou o návratu do starých časů stále přesvědčeni.

Nemá cenu nikoho přemlouvat, ukazovat cestu, pokud o to nestojí. Nemá cenu nikoho soudit, že se rozhodl pro zcela jinou trasu. Budeme nabádáni k laskavosti ke všem bytostem bez rozdílu, bez ohledu na jejich víru a volbu. Mírumilovný vesmír žádné boje nepodpoří, nedodá žádnou zbraň. Jen více lásky.

Probuzení právě na lásce staví. Vědí, že jen ona umí zázraky. Stane se jediným učením pro další dny pro všechny. Být probuzen nakonec znamená umět nahlédnout do vyšších rovin bytí. A kdo nahlédne, ví, že to všechno je postaveno jen na těch nejkrásnějších základech.

Tarotovou kartou pro tuto událost je dvě pentaklů. Nutí ke změnám a o změnách hovoří. Vyjadřuje pohyb a nekonečno, věci se dávají do pohybu, protože na obzoru jsou nové možnosti, je potřeba jim jít naproti. Jediná skutečná jistota je, že změny přijdou, ať již o ně stojíme, nebo ne. Vypovídá o odchodu, doslova smrti starého a příchod zcela nového. Transformační procesy jsou spuštěny a nikdo je nezastaví.