KROK DO SVĚTLA

07.06.2022

Příspěvek se zábleskem rozpoutal debatu. Co to vlastně je? Co záblesk znamená? Proč je tak důležitý?

V astronomii se jedná o intenzivní krátkodobé zvýšení rádiového záření Slunce. Pokud je jich více za sebou a jdou po sobě v krátkých intervalech, jedná se o šumivou bouři. Zvláštní jev, který ale není vzácností a už vůbec ne něčím zcela novým.

Záblesky, které nyní putují na planetu, jsou jiné. A ten, který proběhl v neděli, byl mimořádný velmi. Další, nejspíše ve stejné intenzitě můžeme ještě očekávat. Dokonce právě měsíc červen by na ně měl být skutečně bohatý. Kolem slunovratu můžeme očekávat další.

Že je Země na vzestupu, víme asi všichni. Energie sílí a mění se. Jenže nic se neděje samo od sebe. Gaia už má splněno, změnila téma a připravila bytosti, které ji obývají. Teď úřaduje moc vyšší, aby dokonalé dílo dokončila. Energie musí souznít všude kolem. Síla záblesku byla tedy naprosto mimořádná a ještě bude.

Co pro lidstvo záblesk znamená? Že už není úniku. Není se kam schovat, není možné fungovat v tom, v čem spočíváme celé dlouhé roky, staletí, tisíciletí. Pokud chceme přežít, nezbývá, než se na současné energie naladit také. Nikdo a nic se nás nebude ptát, zda chceme a souhlasíme. Věci se jednoduše dějí a připravováni jsme na ně byli opravdu dlouho.

Šanci jsme dostali všichni bez rozdílu. Nikdo nebyl vyjmut, na nikoho se nezapomnělo. Nikdo nedělal rozdíl, nikdo nediktoval, kdo půjde a kdo ne. Nikdo z nás ale zároveň nebyl této síly ušetřen. Už se netestuje, je dokonáno.

Není důvod k obavám. Volali jsme po změně nakonec dlouho a jen nyní proběhla. Jsme součástí něčeho, co civilizace před námi neustály. My tu stále jsme a dostali jsme mimořádnou šanci být toho všeho součástí. Neměli bychom tedy spílat, ale děkovat.

Zkouškou nejspíše projdou naše těla. Je potřeba jim dát přesně to, co potřebují. Dopřejme jim tedy všechno, co si budou žádat. Psychika může kolísat a může docházet k propadům do zoufalství. Dopřejme si tedy odpočinek v přírodě a se zvířaty. Právě příroda a zvířata už tento proces vstřebala a jen dolaďuje detaily. Čerpejme tedy energii tady.

Pozorujme pečlivě dění. Čekají nás zajímavé dny a budeme svědky mimořádných událostí. Některé překvapí mile, jiné podstatně méně. Nenechme se ale rozhodit ničím, co uvidíme a uslyšíme. Informace je potřeba skutečně dobře vyhodnocovat a přijímat jen velmi opatrně.

Starost a práce by měla probíhat jen na našich tělech a našem nastavení. Všechno kolem je v rukách sil, které nás nepotřebují. Jsme jen pozorovateli a nezbývá, než se tedy dívat. Je důležité vědět jedno jediné. Nic se neděje proti člověku, ale jen pro něj. Jsme vyvolení.