JAK OTEVŘÍT OČI?

21.10.2020

Tak to tady máme zase. Děsivá čísla, omezení, šíření strachu všemi možnými směry. Proto také nemálo vyděšených lidí k smrti. 

I když se snažím být mimo dění, nehodlám totiž žít v hrůze, trochu sleduji, kam se nám situace hýbe. Především různá opatření, příkazy, zákazy, doporučení. Zjistila jsem, že se nám různí nejen čísla, různí se i pohledy na to, kam bychom měli sáhnout, abychom zachránili co nejvíce životů.

Čas od času došlo na nejedno překvapení. Prostě jsem upřela zrak na něco, co nebylo zcela jednoduché selským rozumem pobrat. Například ceník u odběrových míst, kde se provádí testy na vir. Nevím, ale logicky jednoho napadne, že pokud jsme tak smrtelně ohroženi, neměla by tohle být samozřejmost, tedy vítána a zcela zdarma? Proč se můžeme bez problémů sdružovat ve velkých obchodech, zatímco malé představují smrtelné ohrožení? Proč lékaři, kteří varují, jsou vyslyšeni, zatímco lékaři, kteří uklidňují, jsou rebelové a nic tedy neumí? Je toho spousta, co nelze pochopit, tedy asi i lepší se tím vším nezabývat.

Všechny vyděšené lidi, ale i ty naštvané uklidňuji. Moje vnitřní kontrolka stále nic nehlásí, je v klidu, v klidu jsem i já. Vím, že hromadné vymírání na vir, nám nehrozí. Na vir. U nemocí vyvolaných strachem a stresem, si totiž už tak jistá nejsem. Proto nadále doporučuji klid.

Dostávám otázky, jak je možné, že umím být pozitivní i v těchto časech? Jak je možné, že se ani trochu nebojím? Naučila jsem se důležité věci, je jich hned několik. Naučit se je může nakonec úplně každý.

Krom mojí vnitřní kontrolky, o které už jsem se zmiňovala, sleduji právě i ty lékaře, kteří uklidňují. Je mi jedno, že je někdo pokládá za méněcenné. Pro mě mají jejich slova nesmírnou hodnotu. Ukazují totiž na fakta a čísla a také pečlivě popisují, jak se k nim dopracovali. Sleduji i dění kolem mě a musím přiznat, že v mém okolí vládne stejný klid, jako uvnitř duše. Potkávám dál pohodové sousedy, kteří se usmívají, řeší stále ty stejné problémy, občas si postesknou, jak jim vadí, co se děje, nepřehání to.

To, co záříte, na co myslíte, také přitahujete. Jednoduchá rovnice, která je neuvěřitelně funkční. Nejedná se přitom o žádný ezoterický počin, ale prostý fyzický fakt, podložený zkoumáním, tak i dokázaný. Energie se tak jednoduše chová.

Možná i proto se v době, kdy nás ohromovali čísly z nemocnic, objevily zdravotní sestřičky. Byly dvě a každá z jiné nemocnice. Tak jsme trochu poklábosily. Ano, nemocnice se opravdu plní, ale v naprosté většině pozitivními lidmi, kteří nemají příznaky, ale nemohou z nějakého důvodu do svého domácího prostředí, nebo se prostě bojí o život. Ano, je málo zdravotníků, ale hlavně proto, že i sestřičky a lékaři mají malé děti, o které se teď musí starat doma. Nebo mají pozitivní test, a i když jim vůbec nic není, mají zakázáno pracovat. Zde ani kouzelná rouška nic nezmůže, přestože u obyčejného smrtelníka dokáže zázraky. Obě odpověděly shodně i na otázku, zda mají tyhle problémy i při chřipkových epidemiích? Ani náhodou! Chřipky se totiž nikdo nebojí, do práce chodí i nemocní zdravotníci.

Nechci tím žádný vir zpochybňovat, nechci být za rebela, který ničemu nevěří. Chci jen dát na svou vlastní zkušenost, vycházet z informací, které mi nepředložila média, hraji na jistotu. Možná nikoho nepřekvapí, že stejné reportáže, které jsme vídali na jaře například z Itálie, nyní běží v zahraničí o nás. Lidé se v jiných zemích dovídají, jak situaci nemáme absolutně pod kontrolou, jak nestíháme pohřbívat mrtvé. Každý rozumně smýšlející člověk si snad už tedy umí udělat obrázek sám.

Moc prosím tedy o klid, který vám ale televize neposkytne, bohužel ani naši vládní činitelé. Nepodléhejte strachu, který opravdu ničí. Tady bych zmínila slova další sestřičky, pracující na lůžkovém oddělení neurologie. Zarazilo ji, kolik přibylo lidí s nádory mozku.

Na všem se dá přece najít i to dobré. I když přijde spousta lidí o práci, o své živnosti, život půjde dál, budou další a další možnosti. I když vás neošetří lékař, jako třeba mě, můžete se konečně zaměřit na své tělo trochu víc a také mu lépe porozumět. I já tedy pochopila svůj zdravotní problém a vypadá to, že ho zvládnu i bez naší úžasné telemedicíny.

Máme před sebou sice velké změny, vypadá to dokonce, že obří, kdy už nic nebude jako dřív. Ale proč se netěšit na všechno, co se před námi objeví? Jsou důležité a budou přínosem, přestože chvíli můžeme docela tápat.

Znovu ale opakuji, co záříme, to přitahujeme. Jsem proto nadále v klidu, protože ten je i kole mě. Stojí za pokus vyzkoušet, jak tohle nastavení funguje. Neumí zázraky jen u jednotlivců, umí měnit celé davy, národy, celý svět. Zachraňuje životy. 

https://www.facebook.com/Prijeti/photos/a.102163594682496/197106091854912