HORKÝ ČERVENEC

23.06.2022

Přehoupli jsme se do té nejteplejší části roku. Teploty stoupají, občas trochu k závratnějším číslům. Neděje se ale nic neobvyklého. K létu teplo patří a v naprosté většině tuto kombinaci milujeme. Tento červenec ale bude na stupnici horka velmi vysoko ve více úrovních.

Útoky zbytku temnoty sílí. Snaží se zoufale i tam, kde je jejich snaha dopředu odsouzena k nezdaru, jenže nemají jinou volbu. Udělají cokoli, systémem pokus - omyl, jen, aby se prostě občas trefili alespoň do terče. Je už jedno jak, je jedno kdy a je jedno kde.

Plán se hroutí, jenže je potřeba jej dodržet do puntíku. Velká černá matka zanechala rozkaz a zmizela se slovy, že se jednou vrátí. Lhala, samozřejmě, jenže poslušní sluhové stále doufají. Někteří sice už ani to ne, ale jsou zvyklí poslouchat, jsou motivováni zajímavou slíbenou odměnou. To stejné chtějí nakonec po lidech. Stále se možná uklidňují, protože, co kdyby?

Buďme připraveni na vše, čeká nás nejedno překvapení. Některá mohou vyrazit dech, ale stále mějme na paměti, že jde jen o zoufalou snahu. Bude se míjet účinkem, pokud nebudeme strašidla živit naším strachem. Energie strachu je pro ně hnacím motorem a zárukou úspěchu. Dává jim neskutečnou sílu.

Máme tedy snadnou volbu. Pokud i nad tou největší šíleností budeme umět mávnout rukou, jedná se o mnohem horší a tvrdší vzpouru, než davy v ulicích. Pokud nad nejtvrdší hrozbou mávne rukou bytost obklopená světlem, není to jen vzpoura, temnota dostává navíc tvrdý úder na nejcitlivější místa.

Vymýšlení taktik boje, vztekání se nad projekcí jejich plánů, rozlévání zloby všude tam, kde nesouzníme, temnotu podporují. Až se tedy budeme ptát, kdy tohle všechno skončí, zamysleme se, zda také někde nevědomě nedodáváme potřebné palivo temné straně.

Šťastný člověk je v této době stále ještě brán za podezřelého. Jenže právě takový člověk dělá nejvíce práce. Nemusí přitom hnout prstem, stačí, když bude zářit. Stále ještě zcela netušíme, jak obrovskou máme moc. Přitom stačí tak málo - zářit.

Je nám dokonce významně pomáháno. Máme k dispozici tolik světla, jako nikdy v historii, stačí jen přijímat. Stačí se povznést nad všechnu zlobu světa. Úplně postačí se jen otočit temnotě zády a dát se na stranu lásky. Stačí zářit a milovat, sebe, okolí. Klidně i tu zoufalou temnotu, protože to ji nejvíce bolí.

Pracujme se strachem, pracujme s emocemi. Při přijímání informací dobře hlídejme naši duši, odpovídá, rezonuje nebo ne. Vyhrožování a strašení neposlouchejme, jen odvrací pozornost. Užívejme léta, užívejme Slunce. To nám dává teď to nejlepší ze svého potenciálu. Uzdravuje, sytí a dodává dobrou náladu, také porci potřebného světla a lásky.

S láskou Naďa