Energetický upír

08.01.2020

Upíry známe jako bytosti, které žijí i nežijí, sají lidskou, někdy zvířecí krev, bojí se světla, česneku a nejsou vidět v zrcadlech. Tolik pověry, které ale naši předci měli podloženy některými důkazy. Co vše je na tom pravdy, těžko říci, ale faktem je, že každá pověst vychází z nějakého základu. Zcela jistě si lidé během vyprávění leccos přibarvili. Co bylo základem pro tyto pověsti, se už asi nedozvíme. Možná vyprávění i upírech vychází ze zcela jiných zkušeností a lidé si přibarvili jen to, co skutečně existuje. Tito upíři krev nesají, ale lidskou energii, což je skoro stejné co do napáchání škody na oběti. Energetického upíra najdete naprosto všude, v každou denní dobu, narozdíl od upíra klasického. Může to být dokonce váš blízký člověk. V přítomnosti takového člověka se cítíte zmatení, nervózní, jste v napětí, je vám mizerně. A pokud jednají, je to ještě horší. Dělíme je na vědomé a nevědomé upíry. Ti, co se naučili sát z ostatních energii, jsou často nebezpečnější jak ti, co ji získávají nevědomě. Je ale jen na nás, zda dovolíme, aby nám byla energie odebírána jakýmkoliv způsobem.

Vědomý energetický upír

Tito lidé se prostě naučí, jak odsávat energii jiných lidí, aby jim samotným pak bylo lépe. Problémem bývá, že si vytvářejí závislost a díky tomu neustále vyhledávají své oběti, protože sami jinak energii doplňovat neumí. Vědomého energetického upíra poznáte snadno. Potřebuje totiž před započetím odebírání energie svoji obět "odzbrojit," naprosto destabilizovat. Projevy, jak toho dosahují, jsou ponižování, křik a nadávky nebo dokonce fyzické násilí. Mohou ale volit i mírnější, o to nebezpečnější taktiky. Neustále na vás visí, snaží se vás obtěžovat všemi možnými způsoby přesto, že nemáte absolutně náladu na poslechnutí si čehokoliv z jeho výlevů. V momentě, kdy je oběť po útoku "rozhozená" čili rozzuřená, pláče, je v depresi, zoufalá, nebo vystrašená, uvolňuje se energie, kterou přebírá útočník. V tom momentě se nadechne, je mu skvěle, zatímco oběť je psychicky zcela na dně. Jsou to tedy přesně ty typy lidí, kteří neustále vyvolávají hádky, útočí i fyzicky, nebo ponižují.

Nevědomý energetický upír

Musí mít zdroj energie neustále vedle sebe a nehodlají se ho vzdát. Často tak fungují některé matky. Své dítě - zdroj energie chrání natolik, že kohokoliv jiného jsou schopny nemilosrdně odstranit a to jakýmkoliv způsobem. Z praxe je známo dost případů, kdy se takto stále vysávané děti nevdají či neožení a s matkami jsou do jejich smrti. V momentě, kdy se jejich dítě hodlá osamostatnit, vystupují podrážděně až histericky, vyčítají, pláčí, dělají prostě vše možné jen proto, aby si svůj zdroj zachovali ve své blízkosti. Mohou to být ale i naopak děti, partneři, kamarádi či spolupracovníci. Prostě je lze nalézt prakticky kdekoliv.

Jak se bránit

Je dobré disponovat takovou ochranou, abyste do prostoru vydávali jasné signály, že takovým lidem nejste přístupní. Vyhnou se vám obloukem a budou hledat zdroj někde jinde. Pokud již máte energetického upíra vedle sebe, není nic ztraceno. Jen musíte ukázat, že váš zdroj již k dispozici není, že se musí obrátit jinam. Často je nutné se i vzdát partnera, kamaráda, či změnit práci. Ale nejprve si zkuste vytvořit ochranu. VAJÍČKO Udělejte si pohodlí. Zavřete oči a pravidelně dýchejte. Představte si, jak se kolem vás tvoří obal ve tvaru vejce. Může mít jakoukoliv barvu, ale doporučují se barvy světlé, nejlépe zlatou. Podpoříte tím svou auru, která nic nepropustí. Je dobré toto cvičení trénovat tak dlouho, dokud nebude stačit pouhá vzpomínka na to, že obal máte. V přítomnosti energetického upíra ho pak již jen pouhou myšlenkou aktivujete. Zaručeně tak skončí útoky. PENTAGRAM Udělejte si pohodlí. Zavřete oči a pravidelně dýchejte. Zcela se uklidněte. Pak prstem do prostoru jedním tahem nakreslete pentagram, bude mít stříbrnou nebo zlatou barvu. Stejnou rukou ho pak přitáhněte k sobě a představte si, jak se do něj balíte. V jednotlivých cípech bude hlava, ruce, nohy. Tato ochrana je velmi účinná a funguje skvěle i před uřknutím nebo kletbou či černou magií. Stejně jako u vejce trénujte tak dlouho, dokud nebude tento obrazec vaší součástí. Pak jej stačí aktivovat pouhou myšlenkou. DUŠEVNÍ ČISTOTA Síla mentálního zdraví je naprostou nezbytností. Člověk, který je energeticky velmi silný, snadněji odbourává útoky energetických upírů. Lépe pak doplňuje úbytek, pokud se již obětí stal. Hodně spěte, spánek dobíjí skvěle. Meditujte a čistěte si hlavu od zbytečností. Opočívejte jak jste zvyklí vždy, když úbytek energie cítíte, nikdy v tomto směru své síly nepřeceňujte. Snadno se totiž může stát, že neodhadnete množství energie zbývající a náprava při naprostém vybití - vyhoření je pak velmi složitá a zdlouhavá.