DUBNOVÉ ENERGIE - ESENCE BYTÍ

05.04.2022

Beraní energie dostály vrcholu, zklidnily se a zakotvily. Budou teď již v klidu kontrolovat dění, kterého ale málo rozhodně nebude. Vše, co do Berana vstoupí, bude jasně viditelné a zřetelné natolik, že půjde snadno i pojmenovat. Právě proto, že klidného Berana nic nerozhodí, bude si stát za svým. Vlivy zvenčí se tedy mohou projevovat natolik agresivně, že nepůjde přehlédnout viditelné chyby.

Donutí se zamyslet nad sebou, nad kvalitou všeho, co žijeme, nad životem jako takovým. Měli bychom přestat bojovat se vším, co se objeví. Přijetí toho, co s námi nerezonuje, co je potřeba změnit, co udělat, bychom na lehkou váhu brát neměli. Později se možnosti tak jasného prozření nedočkáme.

Možnosti opravdu zásadního posunu budou na úrovni jedince i celých společenství. Za vším je vysoká míra lásky, kterou Beran rozdává vrchovatě, každému bez rozdílu. Můžeme se konečně spojit a spolupracovat bez ohledu na to, co bylo. Minulost je nakonec nejlepším učitelem a tvůrcem bytostí. Snadnější cestu k sobě navzájem, ale také k sobě sama možná mít dlouho nebudeme.

Síla měsíce dubna se projeví na všech úrovních. Transformační procesy se roztočí na plné obrátky, nesnesou odkladu. S tak mocným předělem nejde bojovat. Jedinou možností, jak těmito branami až do nitra duší projít, je přijmout vše bez výhrad. Sledovat dění se vyplatí, cesta se ukáže jasně a zřetelně, dokonce to, jak projít.

Nechme ego dělat svoji práci, nechme rozum, aby se projevoval. Vše jen konzultujme se srdcem, protože tam jsou pravdivé odpovědi. Dokonce na to, proč ego dělá to, co dělá, proč rozum říká to, co říká.

Nové energie nejde ovládnout a nejde se jim vyhýbat. Jsou tu a jiné nebudou. Čekejme odhalování. Ti, kteří se již ruku v ruce s novým světem posunuli, jistě zcela nové prostředí již alespoň načetli a umí v něm tedy i listovat. Pravda sice přichází pomalu, ale jistě. Nelze ji už nikam schovat, nelze ji umlčet. Možná jen z čirého zoufalství trochu přibrzdit. Ale odstranit ji, není nejen možné, může být dokonce naprosto devastující pro toho, kdo tuto snahu bude mít.

Není tedy potřeba bojovat, protože opona se otevírá zcela systematicky díky spolehlivému zařízení. Z toho, co uvidíme, mohou přecházet oči. Nejednomu z nás se zatočí hlava tolik, že ztratí rovnováhu. Přece ale víme a víme dlouho. Kdo stále neprohlédl, měl by začít číst. Už dávno není potřeba jen mezi řádky.

Všichni, kdo jsme ustáli všechna dění, jsme i náležitě připraveni. Je do nás vkládána důvěra samotného Univerza. Nebude opozdilce trestat, jen se jimi nebude zdržovat. Bude ukazovat stále víc tak dlouho, až pochopí...nebo také ne. Přeji všem, aby dokázali svého beránka uchopit.