Den D

06.01.2020

Den D

Máte před sebou důležitou schůzku? Pohovor? Nebo se prostě jen chcete cítit dobře? Nastavte si svůj den D. Postupně si tak můžete nastavit prostě všechny dny. Postačí, když budete jednoduše chtít. Často si totiž umíme přichystat i den úplně opačného charakteru, aniž bychom o to stáli. Jistě každý zná "den blbec." Ráno vstanete a zjistíte, že jste zaspali, nebo nestihnete snídani, pohádáte se s partnerem, špatně jste se vyspali. Už v poledne si přejete vrátit se zpět do postele, protože se pokazí vše, na co jen sáhnete. Špatné situace se jen nabalují. Nikdy za tím vším nejsou žádní jiní lidé ani okolnosti. Hlavní příčinou neúspěchů jsme jen my sami, věřte nebo ne. Zcela postačí jeden jediný nezdar, abychom byli podvědomě nastaveni na ty ostatní. A výsledek? Dostaví se, jak jinak. Stejně, jako si dokážeme den pokazit, můžeme si ho zpříjemnit. Je to velmi snadné. Postačí, když se na svůj den D prostě jen připravíme. Udělejte si malý a úplně jednoduchý rituál, který vám změní váš den na ten nejlepší.

1. vstávání

Po probuzení se posaďte na posteli a chvíli vydržte v klidu, než se co nejvíce proberete. Protáhněte se a ruce vztyčte na sebe, jako byste nad něčím jásali. Představte si, jak do vás proudí ta nejlepší energie a síla, která se vás bude držet celý den. Klidně si i zavřete oči, abyste představu co nejvíce umocnili. Dýchejte rytmicky.

2. očista

V koupelně při sprchování nebo omývání obličeje si představte, jak všechno špinavé z venčí i uvnitř odtéká s vodou. I při čištění zubů se na to soustřeďte. Z úst jde vše špatné pryč. Když se na sebe podíváte do zrcadla, vidíte, jak záříte. Soustřeďte se na silné světlo kolem sebe, které vás doslova obklopuje. Opět si pro umocnění představy můžete zavřít oči.

3. snídaně

S každým douškem kávy nebo čaje, který pijete, do vás vtéká radost a síla, správné myšlenky, prostě vše, co potřebujete. S každým přijatým soustem přijímáte další a další potřebnou energii. Zkuste si snídani vychutnat a soustředit se přesně na tohle. Můžete si být jisti, že z domu vyjde zcela prozářený a neporazitelný člověk. A pokud budete rituál dělat pravidelně, porostete. A věřte, že vaší prozářené aury si všimnou i ostatní. Ti, co právě takhle dobře nastavení nejsou, se vám budou obloukem vyhýbat. A pokud se už přece jen stane, že na vás někdo jed stihne plivnout alespoň z dálky, nemůže vám ublížit.