ČERVNOVÉ VYHLÍDKY

30.05.2022

Měsíc červen zdá se mimořádně nastavený na zcela nové uchopení života. Rozhodně dostaneme nejednu příležitost všemu, co se děje navzdory. Dostáváme do vínku to nejlepší pro nás a na nás také bude, jak to uchopíme. Možná malé nastínění pomůže se trochu lépe orientovat.

Ryby: 21.3. - 20.4.

KRÁLOVNA MEČŮ - jsem, jaká jsem, jsem, jaký jsem. Ukázat se světu v celé kráse bez přetvářky, otevřít svoje nitro a nebát se reakcí druhých, přináší úlevu. Také možnost se podívat své vlastní pravdě do očí a konečně pracovat se vším, co překáží v cestě dopředu. Stejně, jako končí systém, končí opora. Je potřeba ji nyní hledat v sobě, protože jen tam je jistota pevnosti. Strachům definitivně odzvonilo.

Beran: 21.2. - 20.4.

TŘI PENTAKLŮ - dary nutně nemusí přicházet jen ve hmotné podobě. Vesmír může v tomto směru velmi překvapit tím, co se rozhodl nám předat na zlatém podnose. Reaguje na naše myšlenky, bere je jako přání, pozor tedy na to, co si "přejeme", mohlo by se nám to splnit. Důležité je, že tentokrát bude milosrdný, ví velmi dobře, v čem spočívají vaše tajné touhy a často se je neodvážíte vyslovit.

Býk: 21.4. - 21.5.

KRÁLOVNA PENTAKLŮ - občas je potřeba slétnout zpět na zem a popřemýšlet zcela logicky, jak dát věcem kýženou podobu. Ve spolupráci s vesmírem jsme pak schopni vykonat ty nejúžasnější věci. Důvěřovat oběma stranám, jak té duchovní, tak čistě materiální, znamená uvést do rovnováhy všechno, co vás jen napadne. Svět se stane jednoduchým a přenádherným místem k žití a vy tím nejšťastnějším tvorem.

Blíženci: 22.5. - 21.6

POUSTEVNÍK - orientovat se ve složitostech světa dá občas zabrat. Možná ale hlavně proto, že v něm zbytečně tyto složitosti sami hledáme. Připravit se navíc na to, že vše je jinak, může být ještě náročnější. Nyní tedy dostanete příležitost. Vesmír ukáže, kde hledat hlavně. Duše ví vše a je tam tedy na všechno odpověď. Bude promlouvat jasně a nedá prostor k pochybnostem a rozptylování.

Rak: 22.6. - 22.7.

SPRAVEDLNOST - dobro a zlo, svět mrtvých a živých. Rovnováha je v těchto dnech diskutovaným tématem. Kde a jak ji najít? Dostane se vám právě teď příležitost srovnat misky vah do dokonalé roviny a v duši se rozlije ten nejkrásnější pocit klidu a míru. Karta z velké arkány navíc umožňuje si toto užívat dlouhodobě, a pokud budete umět tento stav uchopit, je možné z něj čerpat trvale.

Lev: 23.7. - 22.8.

PĚT PENTAKLŮ- problém, potíže, nezdar? Pokud nás někde tlačí bota, máme dvě možnosti. Buď v bolestech dojdeme naši cestu, nebo boty zujeme. Až tak jednoduché to je. Jste to vy, kdo rozhodne, zda ho bude dál drtit nezdar, nebo bude užívat štěstí. Vše je o našem úhlu pohledu a také tím, jestli jsme schopni pochopit, kde vlastně štěstí hledat. Je v srdci, stačí ho jen přenést do hlavy a vědomí.

Panna: 23.8. - 22.9.

RYTÍŘ MEČŮ- je jasné, že je potřeba něco změnit, ale není jisté, co vlastně. Otevře se vám přesně vaše téma. Dostanete příležitost nahlédnout tam, kam jste se možná báli podívat. Objeví se ruka, která vás pozve dál. Co víc si přát? Zbytek je na vás. Cesta je otevřená, je potřeba na ní jen vykročit. Naskytne se mnoho nových poznatků, které mohou otevírat další dveře. Dál do toho nejkrásnějšího života.

Váhy: 23.9. - 23.10.

ČTYŘI POHÁRŮ- co nebo kdo mě ve skutečnosti obklopuje? Věčná otázka, pokud se neustále ohlížíme za sebe a zkoumáme. Zároveň ale také všechno to, co na naší cestě dopředu jen zdržuje. Je potřeba se dívat směrem dovnitř, venku toho moc nezjistíte, pokud tedy nechcete žít stále jen v iluzi a představách. A postačí úplně málo, obejmout strom, nebo si k němu sednout a zeptat se.

Štír: 24.10. - 22.11.

SÍLA - na vlastní kůži pocítíte, jak vypadá euforický pocit bez důvodu. Nehledejte příčinu, jen si ho užívejte. Každé vrácení do reality bude hezčí a uchopitelnější. Nastane tak skvělá příležitost si začít budovat zcela jiné nastavení. Tato změna energie bude znamenat pro okolí jasný signál, s kým mají tu čest. Postupně se tak vytvoří jedinečná komunita těch, kteří mohou zářit a šířit silné světlo ještě dál.

Střelec: 23.11. - 21.12.

OSM POHÁRŮ- když nevíme, co se životem, dostavují se dokonce stavy deprese, je potřeba se okamžitě podívat do našeho nitra. Nikdy tam není jen to špatné. Je jen potřeba svoje stíny a démony přijmout, jsou nakonec naše. Ve chvíli, kdy s nimi zahájíte komunikaci, svoji úpornou snahu ovládat, zklidní. Nechtějí vás zničit, jen probrat a nutí tak hledat konečně tu kladnou stránku vaší osobnosti.

Kozoroh: 22.12. - 20.1.

CÍSAŘOVNA - Bohyně a Bůh mají tu vlastnost, že milují bezpodmínečně každého z nás. Jen nabízejí, a pokud s nadávkami odmítneme, stejně nabídnou zase. Nabízejí do nekonečna a při odmítnutí jen pokrčí rameny a usmějí se, dokonce pohladí. Neřeší nevděk, nebo pohrdání. Přijde tedy další nabídka, bude ušitá na míru pro vás a opět bude jen na vás, zda ji přijmete. Doporučením je tentokrát neodmítat.

Vodnář: 21.1. - 20.2.

DEVĚT PENTAKLŮ- bohatství má mnoho podob. Představa nadité peněženky nebo plné truhly může být jednoduchým pojetím. Lze totiž získat něco, co jsme schopni produkovat sami a klidně po zbytek našeho života. Dívejte se tedy dobře, protože vesmír se rozhodl vás obdarovat. Pokud tento dar budete umět správně využít, můžete si do konce života plnit ty nejtajnější sny a ještě na sebe být pyšní.