ČERVNOVÉ NOVOLUNÍ - MÁM VÍRU V SEBE?

09.06.2021

Novoluní v Blížencích nastane 10.6. ve 12:52, doprovodí ho tentokrát částečné zatmění Slunce. Blíženec váhá a ptá se: Věřit či nevěřit? Dojde totiž na nejedno překvapení a dost možná na úrovni, kterou neznáme.

Intuitivní lidé by měli dát na své nitro. Ti méně vnímaví by právě na vnímavosti měli pracovat. Pomáhají meditace, procházky mezi stromy. Dříve než kdy jindy bude důležité, hledat informace u sebe, ve svém nitru. Jinde už je totiž nikde nezískáme. Tedy ne ty, které patří nám a mají nám i nějak pomoci.

Celý rok je v rámci zvratů a zlomů, tentokrát je ale pocítíme na vlastní kůži. Měli bychom být připraveni, jedná osud, pracují vyšší síly a ty se nás neptají, zda souhlasíme a mohli bychom jít zrovna tudy. Není na výběr, záměr je daný a nezbývá, než se s ním ztotožnit. I když se nám zprvu nemusí líbit, úplně bez pochyb tuto cestu dříve či později oceníme.

Pozor proto na nabízenou cestu, možnost. Pokud sami nebudeme vědět, co opravdu chceme, co je naše, s čím souzníme, dojde k chaosu, který může velmi ublížit. To bychom mohli pocítit na fyzických tělech. Budou k nám taktéž hovořit velmi nekompromisně.

Pročišťovat se bude sice na všech úrovních, ale nejvíce ve vztazích. Ke všemu, co máme nedořešené, co nás trápí, byť vědomě se cítíme vyrovnaní, se budeme opakovaně vracet. Každý návrat ale bude silnější a silnější. Nemáme možnost nikam utéct, na nic se vymluvit, je tedy dobré se tím vším zabývat.

Nelze už jít se žádným proudem, ať je jakýkoli jen proto, že je pro nás taková cesta pohodlná. Pokud nenajdeme sami sebe, neobjevíme všechno, co je dosud skryto, budeme stále více nuceni se této práci věnovat. Jen tak můžeme současnou dobu projít s lehkostí, bez překážek a složitých zkoušek.

JAK SE NAPOJIT NA NITRO

Spoléhat lze jen na sebe. Jen tam jsou odpovědi, jen tam je cesta. Jak nalézt vztah, který bude naplňovat? Jak objevit nadání? Jak najít práci, která nám dá víc, než jen výdělek? Tyto otázky nám může zodpovědět jediný člověk a tím jsme my sami.

Hledání uvnitř sebe není složité, základním pravidlem je jen víra v sebe. Naprostá a bezpodmínečná. V našem nitru jsou uložené poklady. Jak se k nim tedy dostat a vyzvednout je napovrch?

Před večerním rituálem zkuste kratší procházku mezi stromy. Pokud nemáte tuto možnost, postačí meditace. Projděte se lesem, obejměte strom, dýchejte čistý a voňavý vzduch. Stromy nyní čistí lépe než kdy jindy.

Připravte si tři svíce, jednu oranžovou a dvě zelené. Sošku andílka, náhražkou může být anděl na obrázku. Dále vykuřovadlo, dávám přednost šalvěji, ale volte dle libosti. Sklenici s vodou. Posaďte se na místě, kde nebude nikým a ničím rušeni. Zapalte svíce, oranžovou umístěte doprostřed, zelené nechejte po stranách, zapalujte z levé strany. Zapalte vykuřovadlo a nechte chvíli dýmat. Očistěte nad ním anděla a pak sklenici s vodou. Anděla i sklenici dejte před sebe. Uvolněte se, zavřete oči a dýchejte. Vizualizujte (představte si) místo kdekoli v přírodě. Vnímejte okolí, zpěv ptáků, teplo slunce, mírný vánek. Nechte se chvíli unášet představou. Pak se podívejte na nebe a požádejte svého anděla, aby sestoupil na zem k vám. Ať vás ochraňuje, vede, ukáže vám to, co sami nevidíte. Poproste ho, ať setrvá, co nejdéle. Požádejte přírodu, ať vám umožní se vrátit k sobě, ke kořenům. Ať vám pomůže objevit neobjevené uvnitř vás. Sepněte ruce jako k modlitbě a poděkujte za tu velkou pomoc, mírně se ukloňte. Otevřete oči a vezměte do ruky anděla. Šeptem mu sdělte, že budete tento předmět ctít a ochraňovat, bude zasvěcen andělovi skutečnému. Pak vezměte do ruky sklenici s vodou a do vody pošeptejte, že velmi ctíte dary země a přírody jako takové, dodá vám sílu a otevře nitro, vodu vypijte. Chvíli setrvejte, nechte zážitek doznít. Svíce nechte dohořet, nebo pak další večery. Zhasínejte zhášedlem.