ČERVENCOVÉ VYHLÍDKY

07.07.2022

Horký červenec lze užít, nebo protrpět, volba je na nás 

Ryby: 21.3. - 20.4.

PĚT HOLÍ - vedu bitvu s okolím, nebo jen se sebou? Tuto otázku by bylo dobré si položit. Pokud svádíme naše nezdary na jiné lidi, na situace, na nepřízeň osudu, hrozí, že se budeme stále točit ve stejných problémech. Podívat se pravdě do očí, přináší úlevu. Je totiž pak velmi snadné pracovat s tím, s čím je potřeba. Duši se uleví a je vstřícná v pomoci. Pokud k tomu ještě přičteme pomoc zdroje, máme vyhráno.

Beran: 21.2. - 20.4.

DESET HOLÍ - nespasíme svět, nejde to. Spasit můžeme jen sami sebe. Když se zaměříme na náš vlastní klid a pohodu, stejná energie se rozhostí do okolí. Můžeme tak snadno nakazit každého, kdo je nejen na blízku. Tato skvělá energie se posouvá stále dál. Je také potřeba vědět, že nic se neděje náhodně a zasahovat do osudu ostatních duší, nebo se tím trápit, není východiskem. Vše se jen zbytečně zdrží.

Býk: 21.4. - 21.5.

ESO PENTAKLŮ - novým příležitostem je potřeba jít naproti. Pokud se ozve volání osudu, navíc tak jasně, má s námi ty nejlepší možné plány. Dopředu cokoli odsuzovat, může být ztrátou těch nejlepších možností. Často se totiž stává, že první kroky jsou vratké a jdeme na půdu, která není stabilní. Jenže když se neučíme na té půdě chodit, zjistíme, že cesta nemusí být rovná, ale záleží, jak ji zvládáme.

Blíženci: 22.5. - 21.6

VELEKNĚŽKA - vidět očima je skvělé. Jenže vidět duší a srdcem je ještě krásnější. Náš omezený svět se najednou rozprostře do rozměrů, které berou dech. Tuto možnost máme všichni, stačí se jen pořádně dívat, klidně i tam, kam to není tak běžné. Vesmír nachystal otevřené dveře do míst, kam vkročit, znamená, být Alenkou v říši divů. Zjištění, co všechno nabízí, co všechno zodpovídá, přináší obrovskou úlevu.

Rak: 22.6. - 22.7.

CÍSAŘ - vědět, kde jsou mé kořeny, je základním poznáním. Moudrost předků, jejich znalosti a zkušenosti můžeme brzy využít a poděkovat za vše, co nám předali. Programy, které jsou součástí našeho dědictví a které již nepotřebujeme, lze nyní snadno zviditelnit a s láskou odstranit. Pak zbude jen to, co potřebujeme, co je pro nás skutečným přínosem. Práce s rodem znamená úlevu a ty nejlepší možné vztahy.

Lev: 23.7. - 22.8.

MÍRNOST - pokud cítíme únavu, dostáváme znamení, že máme odpočívat, že není dobré se drát zrovna teď kupředu. Pokud přijde dokonce nemoc či zranění, je na odpočinek kladen výrazný důraz. Jsou chvíle, kdy máme zpomalit, nebo se zcela zastavit a popřemýšlet o dalších krocích. Nebo jednoduše počkat, až nám bude další cesta ukázána. Cesta ruku v ruce s vesmírem přináší jednoduchost bez překážek.

Panna: 23.8. - 22.9.

TŘI PENTAKLŮ - pokud vyšleme myšlenku, vysíláme přání. Je jedno, jaká myšlenka to zrovna je. Energie, kterou tím posíláme přímo do zdroje, je zdrojem také zachycena a vrácena zpět ve formě, kterou cítíme. Pozor tedy na to, co si přejeme, je totiž velmi pravděpodobné, že budeme vyslyšeni. Hlídat si mysl a emoce umět s láskou zpracovat, může být v těchto dnech tím nejlepším přínosem právě pro vás.

Váhy: 23.9. - 23.10.

DVĚ POHÁRŮ - je ten partner tím pravým? Mohu se spolehnout na přátele? Myslí to se mnou blízcí dobře? Vztahy jsou vždy o více lidech a každý jsme nějak vybaven. Každý máme i svých sto procent lásky. Hledání spřízněných duší znamená, že spřízněni budeme nejdříve sami se sebou. Příliš studovat, jak to mají ostatní, nepřináší nic, než zmatek v hlavě. Nikdo nám nepřichází do života náhodně.

Štír: 24.10. - 22.11.

OSM PENTAKLŮ - máme sice podporu shora, je navíc skutečně silná a viditelná. Jsme tu ale z určitého důvodu a občas se chce nějaká práce i po nás. Otevřou-li se nám někde nové dveře, měli bychom vejít a prozkoumat, co je za nimi. Zdroj takové dveře právě otevírá, je tedy potřeba vstoupit. Dobře se dívat, co je kolem, je další naše práce. Možná budeme překvapeni, co všechno si můžeme splnit a předat světu.

Střelec: 23.11. - 21.12.

VELEKNĚZ - Bůh se rozhodl, že bude bdít nad vším, co vytvoříte, co vymyslíte. Zároveň ale může jasně ukázat, že některé věci nejsou pro plán duše vhodné. Jestli tedy někde donutí zastavit, znamená to, že prokazuje mimořádnou službu. Stejné to je, když někde posune dopředu. Mimořádný měsíc dává možnost udělat pořádný krok dopředu. Přivítá, pokud umíme za vše, co přijde, také náležitě poděkovat.

Kozoroh: 22.12. - 20.1.

MILENCI - spojení s jinými lidmi může být velkým přínosem. Spojení se zdrojem je ale přínosem vždy. Zdroj vysílá žádost, aby k takovému spojení došlo. Je připraven vzít za ruku každého, kdo se přidá. Cesta životem je pak zcela bez překážek a zbytečného zdržování. Opustit čistě materiální svět není přitom potřeba. Pro začátek stačí si připustit, že ne jen to, co vidíme a můžeme si osahat, je skutečné.

Vodnář: 21.1. - 20.2.

ŠEST PENTAKLŮ - rozdat se celému světu není možné. Můžeme ale vyslyšet prosbu o pomoc, pak je naše úsilí i mnohem efektivnější. Je nakonec přínosem pro toho, kdo pomoc žádá, také pro nás, protože nevydáváme energii zbytečně. Přílišné plýtvání, kde se zcela nic nevrací, je vždy jen důsledkem velké únavy fyzické i psychické. Je nutné se tedy zamyslet, zda vydáváme správným směrem.