ČAS OSVOBOZENÍ

18.07.2022

Od 7.7. do 8.8. jsme pod tou nejintenzivnější silou Slunce. Do otevření Lví brány ještě nějaký čas zbývá a je potřeba se na opravdu silné energie dobře připravit. Nám se tím dostává mimořádné příležitosti.

Sluneční energie vše zesílí a zviditelní tak, že nepůjde vůbec nic přehlédnout. Můžeme být snadno rozptylováni děním, namísto abychom se zaměřili jen na sebe, což je nejdůležitější. Pracovat lze především na sobě, jen tak můžeme následně měnit okolní svět.

Můžeme klidně sledovat okolní dění, ale také naše emoce pečlivě zachytit. Budou jasně říkat, co všechno je pro nás ještě důležité zpracovat, na co se zaměřit. Lepší chvíle k práci se sebou sama nejspíše již nepřijde.

Velmi brzy nás čekají obrovské změny, které jsou už teď jasně viditelné. Jen se nebudou pouze ukazovat, ale začneme je skutečně žít. Budeme vystaveni procesu, který mnozí nazývají náročný. Vše je ale o úhlu pohledu a vnitřního vnímání.

Pamatujme, že naše duše jsou připravené. Rozhodly se tuto dobu prožít a užít si ji. Věděly velmi dobře, co je čeká a těšily se na to, až budou přímými účastníky dění, které nemá obdoby. Pamatujme, že každá noc jednou skončí a nahradí ji světlo. Pamatujme, že my jsme pány svých životů a nikdo kromě nás nemůže změnit naše vidění světa.

Máme jedinečnou možnost se nyní osvobodit od všeho, co nás tíží. Zcela postačí si dobře všímat toho, co dělá naše nohy těžkými a naše myšlenky temnými. Slunce nám velmi pomůže. Dodá sílu a energii přesně na míru všemu, co mu vystavíme.

V poslední fázi revolučního procesu máme poslední příležitost co nejsnadněji odhodit všechny zátěže. Za vše, co v sobě zviditelníte a přesunete na úroveň vědomí, poděkujte. Pouhým "děkuji" odevzdáte svoji vlastní temnotu přímo do světelného zdroje. Slunce je jednoduše připraveno odstranit každý článek našich řetězů.

S láskou Naďa