ČAS ODPOVĚDÍ

22.08.2022

Blížíme se k měsíci, který mnohé odkryje. Dokonce tak jasně a znatelně, že budeme překvapeni. Velmi praktická Panna chce mít pořádek a s nikým nesmlouvá. Věci má ráda zřetelné, dané, nerada se potýká s něčím, čemu nerozumí.

Informace se na nás stále hrnou ze všech stran, nikdy nebyly protichůdnější. Jeden pak netuší, jak se orientovat. Co si vlastně vybrat za své a co je tedy v naprostém pořádku? Jenže čím více hledáme, tím více tápeme. Konkrétní odpovědi nejsou. Stoupá nervozita a agresivita, protože my přece musíme vědět...

Odpovědi dostaneme, budou přicházet postupně. Je před námi doba, která ukáže, jak důležité je nespoléhat na nikoho, jen na sebe. Jak velmi důležité je, vzdát se starých kolejí a vyjet konečně na ty nové. Život na planetě už přehodil výhybku.

Čas iluzí a sladké nevědomosti necháváme postupně za sebou. Revoluční čas se chýlí ke konci a po nás se bude chtít jen, abychom nasáli nový výhled. Snahy o to, překazit ho a zničit, ještě nejspíše budou. Bude proto potřeba se nejen dobře dívat ven, musíme sledovat dění uvnitř nás. Ta snaha může být totiž dost urputná, je nakonec to poslední, co ještě v arzenálu zbylo.

Nechat proběhnout každou snahu o zakrytí obrazu bez zbytečného boje, je tou nejlepší možnou ochranou. Odejít od nabízené scenérie v klidu a s láskou, je tou nejlepší možnou zbraní. Není proti ní možné použít odvetu. Přece víme, co vidíme. Poděkovat za snahu a pokrčit rameny, naprosto odzbrojí jakýkoli další útok dříve, než vůbec nastane.

Dobře tedy sledujme dění. Stále v klidu a bez zbytečných emocí. Tak rozeznáme mnohem snadněji a rychleji skutečnost od fikce. A když budeme sledovat, co říká naše vnitřní kontrolka, nemáme se vůbec čeho bát. Gaiia spolu s vesmírem stále promlouvají a na cestě dopředu nás trpělivě provedou. Vlastně to už dávno dělají. Tak tu sílu vezměme za svou a využijme obřího potenciálu, který se nabízí. Jsme milováni a tedy vítáni.

S láskou Naďa