AHA MOMENT

19.05.2021

Jsem zvyklá na všechny druhy otázek, objevují se ale i ty, na které jednoznačně odpovědět neumím. Startujeme novou dobu, jsme v naprosto úžasných, ale také neznámých vibracích. Možná v takových, které tu ještě nebyly, nebo jsme je prostě nezažili.

Že se děje něco mimo nás a naše chápání, není snad důležité dodávat. Vidíme a vnímáme to všichni, jen se s tím všichni neumíme ztotožnit. Dva tábory, rozdílné, bojující, obhajující to svoje. Naše dnešní téma. Sice nás trápí, jak se navzájem napadáme, ale zároveň do toho boje opakovaně jdeme.

Co nás čeká? Netuším přesně. Vidím věci, které neznám, neumím je tedy ani řádně interpretovat. Ve velké zkratce ale zcela nová doba ve zcela novém fungování společnosti jako takové. Vím ale zcela jistě, že pokud se nesjednotíme a nebudeme spolupracovat, tenhle přestup si uděláme těžkým, možná dokonce oddálíme zbytečně to, co stejně všichni chceme - změnu k lepšímu.

"Jak poznám, že jsem se přesunul do vyšších vibrací? Jak poznám, že se nemusím bát, že mám nad sebou skutečnou ochranu? Jak poznám, co je pro mě nejlepší?"

Mám jedinou a univerzální odpověď - "Pokud nevíte, kdo jste, kým jste, jací jste, pokud se nemáte dostatečně rádi, pokud se prostě dokonale neznáte, nebudete vědět jistě nikdy nic. Co je nejdůležitější, tohle nikdo jiný ani nezjistí, jen my sami. Protože jen my sami se známe nejlépe. Dokonce ani vlastní rodiče nás neznají tak dokonale, jako se známe sami. To poznání máme v sobě.

Nejkrásnější je, že když si dovolíme, se dokonale poznat, pak i víme. Nemusíme se víc ptát, nemusíme se snažit chápat, víme. Nemusíme si nechat radit od ostatních, protože víme. Každý nový podnět budeme umět rozpoznat, nebudeme z něj mít strach, protože víme. Pochopíme a objevíme přesně to, co pochopit a objevit potřebujeme. Všechno ostatní bude nepotřebné.

JAK NA POZNÁNÍ?

  • Myšlenky - mozek je orgán, který pracuje prakticky bez přestávky. Neustále něco analyzuje. Hledejte odreagování, hlavně v případě problému, který momentálně nemá řešení. To se vždycky objeví, vždycky, dejte tedy čas všemu, co se děje. Pomáhá příroda, domácí mazlíčci, koníčky, chvíle samoty.
  • Negativní zprávy - nenechte se rozhodit tím, co strašného se děje ve světě. Naprostou většinu nemůžete nijak ovlivnit. Většina takových zpráv je stejně náležitě upravena, musí totiž šokovat a přitáhnout diváka, posluchače.
  • Stejní lidé - obklopujte se těmi, kteří jsou na stejné vlně, jako vy. Vytvářejte komunitu stejně smýšlejících lidí.
  • Respekt - máte kolem sebe lidi, které máte rádi, ale mají jiné názory? Přijměte fakt, že jako vy si můžete dovolit svůj názor, může si ho dovolit kdokoli jiný. Neodsuzujte druhé jen proto, že smýšlejí jinak.
  • Odpočinek - tělo a mysl vytvářejí dokonalý nástroj, který vám bude také dokonale sloužit. Do doby, než vytvoříte disharmonii přetěžováním. Umí si jasně říci dost a vůbec se neptá, zda souhlasíte.
  • Štěstí - nikde ho nenajdete, nikdo vám ho nedá. Je to stav mysli. Vyhledávejte činnosti a lidi, se kterými jste v souladu. Pokud se necítíte dobře, projděte si výše zmíněné body a hledejte, kde jste se zasekli.