21.12.2020 - BOD ZLOMU

15.12.2020

Co vidíme kolem sebe? Co cítíme a vnímáme, že je "ve vzduchu?" Určitě se všichni shodneme, že doba je hodně zvláštní. Dostávám otázku, kterou jsem i čekala a je mi kladena čím dál častěji s tím, jak vše tak nějak graduje - kde je ten slib, že bude dobře, že dobro převzalo vládu?

Je všude kolem, je ho dokonce tolik, že už nejde přehlédnout. Kdo ho nevidí, nechce. Takový člověk je přesvědčen, že ho zde přece musí někdo jasně nastolit a ukázat v celé kráse, zatímco my budeme v teple obývacích pokojů sledovat, jak se nám tu pěkně vytváří a vzápětí nás uhodí do tváře. Bohužel, budeme se muset snažit hlavně sami. Podmínky jsou prakticky nachystány.

Slunovrat letní otevřel bránu, zimní ji zavírá, úplně a dokonale, složitý proces je u konce. A abychom nebyli na pochybách, že Vesmír pracuje, přichystal i jasné představení viditelné okem. Možná pro ty, kterým stále nedochází, že nic se neděje jen tak. Že tady nejsme proto, abychom o čemkoli rozhodovali a cokoli řídili. Mimochodem právě s tímhle poznáním, tím možná nejdůležitějším, bude mít mnoho lidí nemalý problém. Přesto trvám na svém,Vesmír nastolil jednou provždy dobro.

K tomu, co je viditelné okem. Od začátku roku toho bylo mnoho. V prostoru se odehrává jedno divadelní představení za druhým a nabádá lidi - haloo, probuďte se! To nejzajímavější a nejdůležitější tento rok ale nastane právě 21.12., zapíše se do dějin. Planety Jupiter a Saturn vstoupí do konjunkce. Údajně se právě toto seskupení přičítá k vzniku Betlémské hvězdy. Předešlá se odehrála v roce 1623 a další bude až v roce 2080. Že vychází právě na tento důležitý den, není opravdu žádná náhoda. Vytvoří se v kozorohu (element země), následně přejde do vodnáře (element vzduchu). Přechod z živlů celý proces umocňuje a astrologové toto zásadní představení nazývají velkou mutací.

Kozoroh je totiž znamením, které miluje řád, má rád své jisté. Ke změnám všeho druhu moc vstřícné není a tak se snaží houževnatě bránit to, co zná. Planeta Saturn tohle vše jen podporuje. Tuší někdo, proč tak vládne strach? Je to myslím víc, než jasné. Opustit starý systém, přijmout zcela nové věci a pohledy, je přece skoro nepřípustné.

Vodnář se naopak velmi rád dívá dopředu. Dokonce tak rád, že nemá problém jít až do extrémů, aby si splnil, co chce. Pokud nebude po jeho po dobrém, nemá potíže s tím, volit radikálnější řešení. Odmítá stará dogmata a chce jednoduše nové pořádky. Planeta Země pod jeho vládou asi nebude nejklidnější jako taková. Těšme se ale na budování zcela nových věcí. Dokonce natolik, že s některými se setkáme zcela poprvé.

Co viditelné okem není? Je toho mnoho, o čem je možné vyprávět. Dokonce tolik, že to není k pochopení ani tomu, kdo je zvyklý. Vesmír připravuje připravené i nepřipravené. Nebude se ptát, nebude už nic tolerovat. Chce jediné, nové lidstvo, nové technologie, které umožní přírodě dýchat, nové řády, které budou tohle všechno ctít.

Naši předci oslavovali tento den jako nový rok. Na krátký čas vzniklo z jejich pohledu jakési vzduchoprázdno, ve kterém se ztratilo vše, co dělilo fyzické a materiální sousedící se vším duchovním, přírodním a čistě vzdušným. Přestala existovat i dělicí čára mezi živými a mrtvými.

Úřadují síly, které se rozhodly nastolit to, co potřebují, aby naše planeta mohla dýchat, fungovat bez problémů ruku v ruce se vším, co je správné. Nebude prostor pro nic, co bude proti tomu vzdorovat. Zlo se opravdu může nadále projevovat, prostor pro změnu jsme dostali všichni, ale to už nebude tolerováno vůbec.

Měli bychom jít ruku v ruce se vším, co se děje, měli bychom pochopit rychle, už není prostor pro složitá učení. Pokud totiž nepochopíme, nebude s námi slitování. Konjunkce, která 21.12. nastává, jasně říká, že se nejedná jen o jediný den. Další rok bude jiný, jiné ale budou i následující roky. Píšeme nové dějiny, čeká nás nejedno překvapení.

Ke strachu není jediný důvod, pokud jsme schopni připustit to, že podmínky dál diktovat nebudeme. Že je teď už vše na nás, jak se s tím vším ztotožníme. Že jsme jednoduše zodpovědní sami za sebe, že nás už žádná vláda ani zřízení nezachrání. Jedinec může měnit celý svět.

Dostáváme bonus, není malý. Kdo totiž přijme podanou ruku sil, které spatřit nemůže, ale bude vědět, že zde jsou, bude pod velkou ochranou. Každému bez rozdílu bude pomoženo, bude mu ukázána cesta. Vítejme v novém čase!

https://www.facebook.com/Prijeti/photos/a.102163594682496/222302969335224