2022 - ROK POD NADVLÁDOU ČÍSLA 6

07.12.2021

Přestože je číslo pět bráno, jako skutečně velmi šťastné, pro mnoho z nás rok 2021 příliš pozitivně nevyzněl. Jenže, vše má dvě strany a my se můžeme dívat na tu, která nám přijde zajímavější, nebo nám tu jednu stranu někdo strká pod nos a nutí nás se dívat.

Zvědavost se vyplácí a přát si vidět i to, co je nám upíráno, přináší ovoce. Pak jsme totiž schopni si udělat názor zcela svůj a možná úplně zvrátit, co je nám předkládáno. Nebo si alespoň dát názory do zdravé rovnováhy a nenechat zmást tím, že někdo něco chce.

Kdo se nechal uchlácholit sdělením, že právě tahle pravda je ta jediná správná, bude si nejspíše trochu mnout oči a nechápavě zírat. Je možná nejvyšší, dokonce asi jediná možnost, rychle prohlédnout i pomyslnou druhou stranu. Připravenost se vyplatí, dokonce velmi.

Štěstí totiž určitě není žádná zlatá muška, ale stav mysli. Byli jsme nemilosrdně prozkoušeni z toho, zda jsme tenhle důležitý fakt pochopili. Pokud je tedy stále někdo přesvědčen ve své pohodlnosti, že štěstí přiletí v podobě čehokoli a posadí se mu na ramena, nejsem si vůbec jistá, že se dočká.

V pětkovém roce 2021 nám na zlatém podnose Vesmír předložil, že máme na vybranou. Že se nemusíme bát, zatím máme vše, co potřebujeme, stále si žijeme výrazně nad poměry, a to i v případě, že nemáme drahý dům, nebo poslední model vozu. Chtělo se po nás jediné - zamyslet se, použít srdce. Uvědomit si konečně svou podstatu, proč jsme vlastně tady a co je pro život to skutečně důležité. Ukázal nám, že štěstí je v nás a nikdo nám ho tak nemůže ani vzít. Může vyhrožovat, může zakazovat, může dokonce udeřit, ale vzít nám štěstí nelze.

Číslo šest, které přináší rok 2022 je bráno také jako číslo Boha. Znamená to, že převzal vládu. Samotné Univerzum je nyní nad námi tak silně, jako nikdy v historii. Láska, harmonie, řád, ale také duchovní podstata člověka se otevřou v míře, kterou nepůjde přehlédnout, ani obejít.

Lež nebude mít místo, bude vždy velmi snadno a také velmi brzy odhalena. Očekávejme tedy nejedno překvapení a můžeme si být jisti, že již začátek roku bude pro mnoho z nás zajímavým mezníkem. Lež bude i potrestána a to často zcela naprostou sebedestrukcí.

Rodina a vztahy budou muset být urovnány. Jen v celku jsme schopni v příštích letech přežít. Jen tak se můžeme orientovat a také jednoduše pohybovat v tom, co nás čeká. Změny nás čekají tak obří, že je zatím nelze ani pojmenovat. Naskytne se nám nejedna příležitost si všechno tohle uvědomit.

Láska, ta zcela bezpodmínečná, potlačí jakékoli zlo. Není vůbec potřeba tasit zbraně, není nutné se hádat, prát, bojovat. Klidně říkejme nahlas, co si myslíme, ale pamatujme, že bojovat za názor je naprosto zbytečné. Každé ublížení, byť v dobré víře, bude okamžitě vratné. Nikdo nás přitom nebude trestat, zvládneme to zcela sami.

Důvěra v sebe sama bude oceněna nejvíce. Jsme schopni si zodpovědět nejednu otázku, jsme schopni si splnit jakýkoli sen. Úplně postačí, když necháme odeznít prvotní strach a pak si jít za tím, co se nabízí. Sledujme dění kolem sebe, otevřou se nám nedozírné možnosti.

Co je nejdůležitější, nezbývá, než za sebe a svá rozhodnutí, myšlení, vzít naprostou zodpovědnost. Nelze svádět na druhé, na systém, na cokoli kolem nás, že se nám nedaří. Všichni jsme na zcela nové startovací čáře a jdeme. Je na nás, jak se rozhodneme, kam, jak rychle půjdeme a jakou zvolíme cestu. Je jen na nás, zda dopředu půjdeme s čistou hlavou, nebo zatíženi minulostí.

"Zázraky se začnou dít ve chvíli, když dáme našim snům tolik energie, jako dáváme svým strachům a obavám." Tento citát si všichni pamatujme. Vesmír je připraven pomáhat, každému bez rozdílu. Zároveň nebude nutit ty, kteří pomoci nechtějí. Boží záměr je systematicky uskutečňován.